Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölte gyermekét. Mi a...

Megölte gyermekét. Mi a véleményed erről a nőről?

Figyelt kérdés

A szülés utáni depresszióra akarják kenni a dolgot.

Megölt egy gyermeket,és ennyi?

Kész?

Mindent újra lehet kezdeni? [link]


2012. jan. 10. 12:37
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Ez az ő dolguk, és senkinek nincs joga ítélkezni. Így is örökre megbélyegezte a nő a család sorsát. Mivel nem először fordul elő a történelemben, sok nővel megesik, sajnos, de el kell fogadni, van ilyen. Csak az mondhatna korrekt véleményt, aki szenvedett már szülés utáni pszichózisban, és megszülte titokban a gyereket, és nem ölte meg. Na, ez az ember mondhatna érdemi hozzászólást.
2012. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
39%

Emberek valaki belegondolt abba hogy egy kisbaba halt meg egy fagyasztóba?!Ahelyett hogy az anyukája meleg mellkasán feküdt volna?!Egyedül volt egy hideg helyen és meghalt,ma már majdnem 3 éves gyerek lenne!!!!!!

Börtön vagy elzárás!!!!

2012. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
35%

# 32

nem kellene az állam pénzét ilyenekre pazarolni(ebbe ne menjünk bele jobban). az ilyeneket fel kellene akasztani, vagy máglyán elégetni

2012. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Nekem azért egy dolog feltűnt. Terhes volt és meszült a fürdőszobában amit nem vett észre a férje/élettársa? A terhesség elég látványos dolog, a szülést pedig nehéz halkan végigcsinálni. Ez egyhén szólva hihetetlen.
2012. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
87%
Nem a világ lett rosszabb, hanem a hírközlés jobb. Nem kell ilyen hisztériát csinálni, tragédiák voltak, vannak, lesznek. Attól biztos nem lesz kevesebb, hogy itt nyájba tömörülve sápítozunk.
2012. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
66%
Csak azt tudnám milyen világban élünk ha már a gyerek gyilkosokat pártolják védik és nem azt a szerencsétlen kisbabát akinek az vette el az életét akinek a legjobban óvnia kellett volna.
2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
80%

Lassan 3év és két szülés után mertem magamnak bevallani, hogy GÁZ van. Ez nem csak kialvatlanság, nem csak a monoton élet...

Sokan mire észrevennék már csámcsognak rajta az emberek. Amíg nem vagy olyan helyzetben, addig honnan tudod milyen ez? Erre nem elég bevágni egy tábla csokit, hogy boldogsághormon...


És sokszor az anya nem is tudja bajban van, a család meg lesexrja, hogy gáz van...

2012. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Basszus! Nem is olvastam végig a hozzászólásokat, mert egy idő után kiakadtam.

Nekem van gyerekem. Tudom milyen a szülés utáni depresszió, volt benne részem.

És ennek ellenére azt gondolom, hogy ugyanúgy kellene elbírálni, mintha egy felnőttet ölt volna meg.

2012. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Na, nekem is megvan a véleményem rólad kérdező, agyonütni egy kutyát, pfeejj, micsoda mocsadék vagy.

Már a gondolat is, hogy ezt hoztad fel példának.


Hallod nem azért már de te annyira IDIÓTA vagy,h gondoltam azért szólok már neked!

Te vagy egy nagy MOCSADÉK,aki nem tud a sorok mögött olvasni,már elnézést a cifra kifejezésért,(persze nem tőled)jó nagy betűs Paraszt vagy így ócsárolni egy ismeretlent!


Én arra írtam te nyominger,hogy az is bűn ha valaki állatot üt agyon, ha pedig egy emberi életet vesz el,az még nagyobb bűn!


FOGALMAZÁS KAPÁSBÓL 1-ES NYOMORONC!

Azoktól akik olvassák a hozzászólásaimat,azoktól bocsi,nem szokásom így leugatni senkit,de ez felb.szott!

2012. jan. 10. 19:25
 40/54 A kérdező kommentje:

"Azért ez mégsem egy kutya,amit ha nem tudok etetni,akkor agyonütöm."


EZT MÁR NEM OLVASTAD EL NYOMIKÁM?

"Elvégre,és szerencsére most már ezt is szigorúan veszik."


Te sötétség leple!

2012. jan. 10. 19:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!