Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem párom facebook...

Hogy kezeljem párom facebook függőségét?

Figyelt kérdés

Már egyre inkább nem tudom, mit csináljak.

Elmondhatatlanul idegesít, ha pl. szabadnapja van, nem együtt vagyunk képes egész nap a facebook elött ülni és tele írni értelmetlen dolgokkal.

Pl. Ebédet főzök. Kitakarítottam a lakást....(Vagy csak valami gondolat ami a fejébe jár)

Barátnőimtől folyamatosan kapom az oltásokat, hogy ne engedjem facebook elé páromat, mert hihetetlen gyerekes és rám nézve is égő, hogy ilyen.

Már veszekedtem vele emiatt, semmi hatása nem volt. (Nem figyeltem már tele is volt az üzifal az ő értelmetlen kiírásaival)

Gondoltam ráhagyom, de akkor még rosszabb.

Közel 30 éves férfiról van szó.


Valaki árulja már el nekem, hogy ő ebbe mi örömet/szórakozást lát? Mert számomra ez felfoghatatlan.

Már arra is gondoltam, letörlöm magam, hogy inkább ne is lássam a hülyeségeit.

ÉS érdekes, mert amugy csendes típus. Alig lehet vele kommunikálni. Társaságba szinte meg sem szólal.

Egyébként semmi más problémánk nincs. Szeretjük egymást.

Fogadjam el, hogy ilyen? És ne foglakozzak vele?

Adjatok tanácsot!


25/N


2012. jan. 9. 00:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Próbáld megbeszélni vele a dolgokat.Kérd meg hogy többet legyen veled ,és este amikor hazaértek ne a géphez vegye az irányt hanem feléd!
2012. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
legyél te is függő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fogadd el olyannak amilyen (minden más őrültség, mert csak árt a kapcsolatnak). beszéld meg vele a dolgokat ahogy te látod, de viggyázz hogy véletlen se vádakosdás legyen!

úgy mond hogy "én így érzem, én úgy érzem nem törődsz velem eleget szarul esik h ilyenenek kiírsz stb.

tehát ne vádold hogy jaj mert te ilyen vagy, meg mindig ilyen vagy, annyira elegem van ilyet se mondj. elfogadás állapotában legyél és csak a saját érzéseidet mond el neki.

2012. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
amúgy ha ilyen ember ahogy leírtad akkor van normális fizikai kapcsolatotok? romantika? ilyesmik?
2012. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minél több házon kívüli programra kellene rávenni. A függőségről leszoktatni nem fogod tudni. Baromira irritáló, amit csinál, mert gyakorlatilag a magánügyeiteket is kiteregeti.
2012. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!