Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért okoz a facebook egyfajta...

Miért okoz a facebook egyfajta függőséget?

Figyelt kérdés

Mi a titka? Ennyire szeretnek az emberek lájkolgatni,kommentelni, vagy szomplán chatelni? Ilyen jó lenne?

És ezt úgy kérdem mint facebook felhasználó,mivel magamon is azt tapasztalom,hogy egyre több(nagyon sok) időt töltök vele és emiatt sokmindenről lemaradok.

Hogyan lehetne kompenzálni ezt? Mivel sajnos a barátaim is csak és kizárólag ott találhatóak meg,érthetőek el.


Gondolkodtam,hogy kitörlöm a profilom,de aztán mégse tettem.Így továbbra is sok időt elvesz az életemből.


Ti hogy vagytok ezzel?


14/f


2011. márc. 18. 21:24
 1/5 anonim válasza:

Ez most a divat! Mondjuk te fiatal voltál akkor, de régen mekkora menő volt már az iwiw meg a MyVip. Utóbbiról kerültek fel mindig napishitre az egyének. Most ez éli fénykorát, idővel ez is meg lesz unva.

Nekem is van facebook-om, bár rám nincs olyan nagy hatással. Meg megnézem de különösebb jelentőséget nem tulajdonítok neki.

2011. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jó dizájn biztos hogy sokat segít, illetve a korlátlan mértékű megoszthatóság is. Úgy értem voltak hasonló oldalak korábban is mint például az iwiw vagy a myvip, de nem tudtál rajtuk akármit csinálni. Facebookon akármilyen tartalmat (bármilyen más weboldal, kép, videó, hang) profi szinten megosztható, tehát be is lehet jelölni az egyéneket. Ja és van hozzá egy csomó alkalmazás is, magyarán úgy viselkedik mintha egy "szociális-operációs rendszer" lenne a böngészőben.
2011. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

az egyszerűségében rejlik az ereje.

a labda is ilyen dolog. egyszerű a használat sokan játszanak is labdával.

2011. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

töröld minél előbb a facebook-od.

a facebook tönkre teheti az életed ha nem tudod magad fékezni.

én egy hete töröltem, nem is akarok a közelébe se menni, nagyon durva függőséget okozhat, ami sajnos a tanulmányaid kárára válhat.

2013. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


az osztályomban 5 6 gyerek facebook függő és most igy év vége felé imátkoznak hogy ne bukjanak meg.(megjegyzés)

2013. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!