Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmagyarázná valaki hogy...

Elmagyarázná valaki hogy miért olyan nagy szám ez a facebook? és miért okoz függőséget és miért olyan nagyon jó? vélemény?

Figyelt kérdés
csak én érzem azt 18évesen hogy nem vagyok beállítva az ilyen közösségi oldalakra? mert olyan mintha már "kinőttem vna belőle" vagy már uncsi
2011. jan. 26. 15:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
52%
Én se tom hogy miért vannak azon függők, 5 percig sem tudok a facebook-kal foglalkozni..
2011. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
52%

Én se tudok ellenni 5 percet se a facebook-on :D:D Mondjuk sztem leginkább azért, mert nem értek hozzá, kattintgatok össze-vissza, kijön mindenféle sz*rság, meg "elnyomkodom", meg ilyenek, aztán csak felhúzom magam rajta... De letörölni se tudom magam :D:D Mondjuk annyira nagyon engem nem érdekel, nem is szoktam rá felmenni...


20L

2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én sem értem. Néha benézek, kb. 2 havonta egyszer. Én gyakorikérdések függő vagyok!
2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nincs is rajta senki szinte. Meg nem is lehet pl. város szerint keresni egy illetőt.
2011. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez van. Vannak más emberek is, mint Te.
2011. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem sok ismerősöm fent van és például egyszerűbb ott üzenetet hagyni vagy infórmálódni, hogy egyik-másik előadáson mi volt, mint a fél csoportot körbetelefonálni. Ha neked nem tetszik, az senkit se érdekel, ne regisztrálj fel és kész, ezek szerint nem is hiányhzol onnan. De akkor ne is akard megérteni más miért szereti.
2011. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szívesen adnék okos választ a kérdésedre, de még csak fönt se vagyok a fészbukon. :D
2011. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16:05ös, hiányzom onnan, mert sok osztálytársam mondja, h regisztráljak meg minden... de nincs kedvem, vagyis egyszer már voltam fent de 1hétig birtam, aztán letöröltem magam, azóta nem vagyok fent. és megint mondják h regisztráljak mondom tuti nem:D
2011. jan. 26. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott egy film, ahol két öreg néni lakott együtt, és azt mondták, azért nem kell nekik telefon, mert ha valaki beszélni akar velük, úgyis felkeresik őket majd...
2011. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16:05


Így talán még lenne is értelme.

De nem ez folyik a facebook-on, hanem a tizenéves szőke ribancok meg a rajharcosok értelmetlen hülye locsogása.

Meg elvárják, hogy 2 perc alatt válaszoljanak valamire, meg a lájkolás meg mindenf*szom, mert különben sírnak.

2011. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!