Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmagyarázná valaki hogy...

Elmagyarázná valaki hogy miért olyan nagy szám ez a facebook? és miért okoz függőséget és miért olyan nagyon jó? vélemény?

Figyelt kérdés
csak én érzem azt 18évesen hogy nem vagyok beállítva az ilyen közösségi oldalakra? mert olyan mintha már "kinőttem vna belőle" vagy már uncsi
2011. jan. 26. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, nincsenek 16 éves rajoskodó hülye pitsa ismerőseim, hanem a volt osztálytársak és jelenlegi csoporttársak. És de érdekes, nincs telefo.sva az üzenőfal rajkodással...

16.05

2011. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MolotovPunk ***** válasza:
Nem nagy szám a fo sebuk.Engem nem fogott meg,nem is vagyok fent rajta.14-17 éves libák álma az.Én kihagyom inkább.Az IWIW a nyerő még mindig nálam.
2011. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én sokáig fent voltam de függő lettem és még időben ráébredtem. felfüggesztettem a fiókomat. persze hívnak vissza hogy mindenki ott van és hogy így nem jutok információhoz. ha engem érdekel valami, akkor azt úgyis megtudom máshonnan :). olyan jó érzés, hogy napjaim kiegyensúlyozottabbak és többet tudok foglalkozni normális, fontosabb dolgokkal. pedig az én korosztályom ott éli virágkorát.


15/L

2011. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Függőségért soha sem az adott dolgot kell okolni, hanem az embert magát.
2011. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!