Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 órám van hogy eldöntsem mit...

1 órám van hogy eldöntsem mit akarok, gyors válaszokat kérnék! Szerinted mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy óra múlva indul a vonatom és vagy elhagyom ezt az országot és megyek külföldre vagy az ország másik végébe megyek a szerelmemhez...külföldön vár a munka az ország másik végébe meg a szerelmem..a munka 4 hónap és addig nem látjuk egymást egy percet sem mert nem tudok haza jönni vagy pedig megyek az ország másik végébe és amíg nem megyünk ki együtt addig keresek ott munkát...kb egy órám van hogy eldöntsem mit akarok...hogy döntenél?köszönöm!
2012. jan. 7. 09:55
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Szerelmemmel együtt mennék ki. Ha lány akkor tuti talál munkát,ha nem akkor is:)
2012. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
én a munkát választanám
2012. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2012. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Ez már nem oszt vagy szoroz, de válaszd a munkát. Én Olaszországba mentem ki, az akkori szerelmemet itthon hagytam, szakítottunk, de abszolút nem bántam meg, annyi mindennel gazdagodtam a kintlétem alatt, nemcsak anyagi értelemben, hogy egyetlen barátnő sem tudna kompenzálni.


Ha most nem mész ki, és 1-2 hónap múlva szakítotok, mert nincs pénzetek, feszültség van köztetek, akkor örökre átkozni fogod őt, és magadat is. Ha kint vagy, és a távolság miatt lesz vége, akkor nem is volt annyira jó az a kapcsolat, és nem érdemelte volna meg, hogy lemondj a jövődről miatta.

2012. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Ha a munka 4 hónap menny,ha szeret annyit ki bír várni.
2012. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
A távolságra van telefon vagy mobil.
2012. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a melót választanám. 4 hónap semmi.
2012. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
4 hónap az semmi,a igazán szeretitek egymást kibírjátok!Én a munkát választanám.
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Én is a munkát választanám remélem ezt választottad :)

4 hónap semmi...

29N

2012. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2012. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!