Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 órám van hogy eldöntsem mit...

1 órám van hogy eldöntsem mit akarok, gyors válaszokat kérnék! Szerinted mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy óra múlva indul a vonatom és vagy elhagyom ezt az országot és megyek külföldre vagy az ország másik végébe megyek a szerelmemhez...külföldön vár a munka az ország másik végébe meg a szerelmem..a munka 4 hónap és addig nem látjuk egymást egy percet sem mert nem tudok haza jönni vagy pedig megyek az ország másik végébe és amíg nem megyünk ki együtt addig keresek ott munkát...kb egy órám van hogy eldöntsem mit akarok...hogy döntenél?köszönöm!
2012. jan. 7. 09:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
1 órád van és a neten lógsz? Akkor bárhogy dönthetsz.
2012. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
69%
szerintem menj ki dolgozni, és abból a pénzből, ha jól keresel le tud jönni a barátnőd is.
2012. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
18%
Válaszd a szerelmet.
2012. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
100%
Ez nagyon nehéz kérdés. A körülmények ismerete hiányában nem hiszem, hogy bármit is mondhatnék. Anyagiak, a kapcsolatod a szerelmeddel, stb...
2012. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

Ezt már neked el kellett volna döntened, nem az utolsó pillanatban,

ha a többség azt mondja hogy pl maradj akkor maradsz?

nem vagy százas!

2012. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
minden össze van már készítve..már csak azt kell eldöntenem melyik irányba indulok...de örülnék ha rendes válaszokat kapnék kötekedés helyett..
2012. jan. 7. 10:02
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, szerintem jobban jársz ha dolgozni mész és ha jóól keresel oda tud költözni a barátnőd is, vagy meglátogatni téged meg tud.
2012. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Erre nem fogsz rendes választ kapni, mert nem ismerjük a körülményeket. Ez a te felelősséged!
2012. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

ma 10:02


ha tudnám akkor nem kérdeztem volna meg...a kezdetektől ott van bennem a kétely és nem tudom melyik lenne jobb döntés,félek hogy 4 hónap alatt nagyon eltávolodunk egymástól..

2012. jan. 7. 10:04
 10/50 anonim ***** válasza:
10%

A szerelmedet válaszd !

Majd együtt megoldájtok az anyagiakat.

2012. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!