Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 órám van hogy eldöntsem mit...

1 órám van hogy eldöntsem mit akarok, gyors válaszokat kérnék! Szerinted mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy óra múlva indul a vonatom és vagy elhagyom ezt az országot és megyek külföldre vagy az ország másik végébe megyek a szerelmemhez...külföldön vár a munka az ország másik végébe meg a szerelmem..a munka 4 hónap és addig nem látjuk egymást egy percet sem mert nem tudok haza jönni vagy pedig megyek az ország másik végébe és amíg nem megyünk ki együtt addig keresek ott munkát...kb egy órám van hogy eldöntsem mit akarok...hogy döntenél?köszönöm!
2012. jan. 7. 09:55
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
91%
Szerintem Te maradni akarsz. Az érme is ezt bizonyítja.:))))Pedig a munka jobb ötlet.
2012. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

MUNKA!


Ha igaz a szerelem, akkor megoldjátok hogy kimenjen utánad, vagy kivárja a négy hónapot.

Akkor kitart melletted. Ha meg nem igazi a szerelem, akkor jobb, hogy kiderül időben.

2012. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Én mennék külföldre. Legalább a 4 hónap alatt kiderül milyen rős a szerelmünk. Meg ha nem lesz időd hazajönni valószínű a sok tanulás (nyelv, munka betanulása) mellet időd se lesz annyit gondolni a barátnődre, mint egyébként. Eljársz szabadidődben erre-arra és így van, ha jól keresel küldhetsz neki utazási jegyet és kimegy Ő.

Hajrá! Indulj!

23/N

2012. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy tényleg válaszd a munkát, mert ha most elszalasztod, később lehet hogy eléggé meg bánod...
2012. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Szerintem munka.

Nekem a párom ment ki külföldre dolgozni már 5 hónapja. Hiányzik nagyon, de mindennap, legfeljebb minden másnap felhív, vagy ír. 2 hónap múlva fog hazajönni.

Később kimehet hozzád, vagy kivárja a 4 hónapot.

Bármi lesz, sok sikert!

2012. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
letelt az 1 óra!! h döntöttél??
2012. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Munka. Nem sokat ér a szeretet, ha közben éhenhalsz.
2012. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
En meg vinnem magammal a lanyt. En itthon orvosira jartam,mellette diakmeloztam,es ugy mentem ki,hogy 1 szo nem sok annyit,nem tudtam. Kint igaz a parom tartott el kezdetben, es o az egyetem alatt is tobbet kell majd beleraknia a kozosbe, de utana 2x annyit keresek majd,mint o,pedig o se keres rosszul. A kulfold itt jo megoldas, ha nem idenymelozni mesz vagy mosogatni,es akkor a nonek kell mennie,szerintem. 4 honap nem ugy,de en a helyedben nem jonnek vissza,nekunk 4ev lett volna ez,na az mar tenyleg nem lett volna kapcsolat. Szerintem ti ezt nem gondoltatok at elegge!
2012. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Na hogy döntöttél? Remélem a munkát választottad!
2012. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
2%
Én semmi pézért nem hagynám el a szerelmemet.
2012. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!