Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 órám van hogy eldöntsem mit...

1 órám van hogy eldöntsem mit akarok, gyors válaszokat kérnék! Szerinted mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy óra múlva indul a vonatom és vagy elhagyom ezt az országot és megyek külföldre vagy az ország másik végébe megyek a szerelmemhez...külföldön vár a munka az ország másik végébe meg a szerelmem..a munka 4 hónap és addig nem látjuk egymást egy percet sem mert nem tudok haza jönni vagy pedig megyek az ország másik végébe és amíg nem megyünk ki együtt addig keresek ott munkát...kb egy órám van hogy eldöntsem mit akarok...hogy döntenél?köszönöm!
2012. jan. 7. 09:55
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válaszd a munkát!Nem olyan sok idő az a 4 hónap és ha tényleg szeretitek egymást,akkor ennyit igazán ki lehet birni,aztán meg lesz valami alpotok,amir építhetitek a közös jövőtöket.Szerintem fogd fel úgy,hogy ez egy áldozat,amit meg kell hoznod a közös boldogságotokért!:)

Sok szerencsét!

2012. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

A munka fontos, az hogy "majd találunk valamit", sajnos ma nagyon elhúzódhat, nem működik..

- és a szerelem tűzpróbája is ez -kiállja-e? 4 hónap nem sok- ennyit hűségesen állni kell

2012. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim válasza:

Ahogy már fentebb is írta valaki: dobj fel egy érmét és amikor még a levegőben van, tudni fogod a választ.

Egyébként, hogy egy kicsit konstruktívabb legyek: én kimennék külföldre, nem hiszem, hogy itthon olyan jó munkát tudnál találni. Ha megvan a lehetőséged ne szalaszd el.

2012. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
feldobtam egy érmét a fej volt a szerelem az írás a munka..10 dobásból 8-szor a fej volt felül..lehet nem véletlen??
2012. jan. 7. 10:20
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
En kimennek kulfoldre, 4 honapot siman ki lehet birni. :)
2012. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Munka!
2012. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad elvesztegetni a lehetőséget 2012. januárjában Magyarországon és azon keseregni mi lett volna ha...

Mi az USA-ból oldottuk meg, amit...Nincs megoldhatatlan.

Ha Európán belül vagy, az pedig nem is ügy.

2012. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Munka, ha a lány szeret és megért (már pedig csak így van értelme a kapcsolatnak..), 4 hónapot simán tud várni, nem olyan sok az. Én várnék a barátomra.
2012. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg 4 hónap nem nagy idő. Ha az alatt eltávolodtok, akkor ott nem is volt olyan nagy a szerelem.
2012. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
5%
Én a szerelmet választanám, bármennyire is tudom, hogy a munkát kellene.
2012. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!