Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 órám van hogy eldöntsem mit...

1 órám van hogy eldöntsem mit akarok, gyors válaszokat kérnék! Szerinted mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy óra múlva indul a vonatom és vagy elhagyom ezt az országot és megyek külföldre vagy az ország másik végébe megyek a szerelmemhez...külföldön vár a munka az ország másik végébe meg a szerelmem..a munka 4 hónap és addig nem látjuk egymást egy percet sem mert nem tudok haza jönni vagy pedig megyek az ország másik végébe és amíg nem megyünk ki együtt addig keresek ott munkát...kb egy órám van hogy eldöntsem mit akarok...hogy döntenél?köszönöm!
2012. jan. 7. 09:55
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg menj ki külföldre, ott jól megszeded magad, aztán hazajössz. Ha normális barátnőd van, meg fogja érteni, ha nem, akkor meg szóra sem érdemes...
2012. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd a munkát!


Azért, mert a valódi szerelem kibír négy hónapot, és meg fog várni, ahogy te is őt.

A munkahely viszont nem vár rád!

Egy külföldi munkával, az ott szerzett tapasztalatokkal, nem utolsó sorban pénzzel, pedig meg tudod alapozni a közös életkezdést a szerelmeddel.

Ha nem úgy látja, hogy érte IS dolgozol, akkor meg nem érdemes miatta maradni.



Kint hamarabb találsz/találtok neki is munkát, sokkal nagyobb az esély rá, mint arra, hogy ketten egyszerre találtok, és együtt mehettek.


Addig marad a telefon, msn, webkamera, e-mail, és a tudat, hogy vár itthon valaki.

2012. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Menj dolgozni. Utána az egyebek majd alakulnak, ahogy a feltétek adják.
2012. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
a körülmények..van egy lány akivel 1 éve együtt vagyunk és akit nagyon szeretek és ő is engem,jól megvagyunk egymással és igaz nem sokat találkozunk így sem de azért havonta vagy 3 hetente tudunk találkozni 4-5 napot,ha kimegyek akkor 4 hónapig nem látjuk egymást..a tervünk az hogy majd ketten akarunk kimenni utána ha haza jöttem..most van az az opció hogy addig oda költözök az ő városukba és keresek ott munkát addig amíg nem megyünk együtt vagy pedig kimegyek nélküle 4 hónapra de akkor nem látjuk egymást 4 hónapig...és igaz hogy lesz pénzem és jól keresek de félek az eltávolodástól..
2012. jan. 7. 10:08
 15/50 anonim ***** válasza:
91%
Elég szánalmas, hogy idegenektől várod, hogy egy ilyen kérdésben döntsenek helyetted. Ennyire nem bízol magadban? Ennyire nem bízol abban, hogy tudsz helyesen dönteni? Ennyi erővel feldobhatnál egy pénzt is. Hány éves vagy? Anyukád mit javasolt?
2012. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egyszerű választás.

Felirod 2 papírcetlire a lehetőségeket, összekevered a kezedben,hogy ne tudd melyik melyik, és húzol.

Onnan már tudni fogod.

Hiszen ha pl a munkát húzod, de nem ezt vártad, akkor egyértelműen el tudod dönteni,hogy inkább a másik felé húz a szíved. És ez fordítva is igaz.


Ha igy sem megy, akkor menj el a szerelmedhez, búcsúzz el,utána pedig menj dolgozni

2012. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, 4 hónap nem sok idő, mi 5 évig! utazgattunk. Egy normális kapcsolatban ez nem probléma.
2012. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem bírtok ki négy hónapot egymás nélkül és ennyi idő alatt eltávolodtok, akkor én már most szakítanék is a leányzóval. :/
2012. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Ne félj, 4 hónap nem sok idő, mi 5 évig! utazgattunk. Egy normális kapcsolatban ez nem probléma.
2012. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

ma 10:09


lehet hogy szánalmas vagyok..csak kívül álló emberek talán jobban átlátják a helyzetet...nem azt akarom hogy idegenek döntsenek helyettem hanem arra vagyok kíváncsi hogy ki melyik opciót választaná...nem azt várom hogy más döntsön helyettem..

2012. jan. 7. 10:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!