Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha parod meghizna...

Mit tennel, ha parod meghizna (+15kg) es esze agaban se lenne leadni. Lenne kedvetek vele szeretkezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezért különböztettem meg a 2 kategóriát:


1. nem tehet róla (gyógyszer, betegség, stb.),

Ez esetben nyilván a partner is megértő és szexuálisan is igyekszik úgy beállítani magát, hogy a dolog ne legyen zavaró.


2. tehet róla (zabálás, lustaság, nemtörődömség, figyelmetlenség)

Ehhez miért lenne a partner köteles alkalmazkodni??? HIszen az elhízó fél sem alkalmazkodik a partner ízléséhez.


Az "elhányom magam, ha hízik 2 kilót" illetve a "az érzéseimet nem befolyásolja a 100 kiló felesleg sem" hozzáállások között van azért pár árnyalat meg fokozat... És leginkább az ok nem mindegy.

2012. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval nagyon egyet értek.
2012. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
82%
Tavaly ilyenkor én híztam meg, kb 55 kg-ról úgy, hogy szétpattogtak rajtam a nadrágok, mégsem szólt érte sosem a párom,akkor sem,mikor már mások megemlítették,hogy kikerekedtem. Most ő hízott meg kicsit,engem nem zavar, bár nem 15 kg még az,de nyilván, ő legalább már tervezi a sportot,és hogy tesz ellene. Ha folyamatosan hízna,zavarna, és ha nem is akarna ezen változtatni. Egyébként pár kiló egyikünket sem zavar a másikon.
2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!