Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha parod meghizna...

Mit tennel, ha parod meghizna (+15kg) es esze agaban se lenne leadni. Lenne kedvetek vele szeretkezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:19
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

19-es: Mar mondtam neki,meg allandoan elutasitom ha azt akarna, de igy se veszi a lapot. Nem tudom meddig fajul ez a dolog. Szeretem ot, de testileg mar nem kivanom.


Nincs semmi betegsege, gyogyszert se szed, csak egyszeruen ellustult es nassol allandoan.

2012. jan. 7. 00:36
 22/33 anonim ***** válasza:
11%

Csacsik!

Azt gondoljátok, hogy a szerelemnek és a szexnek köze van a kilókhóz???

2012. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

Igen, köze van. A szexnek mindenképpen. Én úgy vagyok vele, hogy nem megy parancsszóra, csak ha kívánom az illetőt, de ezzel a legtöbben így vagyunk. Kívánni meg akkor tudom, ha fizikailag vonz. Ha felszednem mondjuk 20 kilót, biztos, hogy nem találnám a testét vonzónak. Így nem is kívánnám.

A szerelem is olyan, hogy alapvetően a külsőn múlik. Aztán a személyiség lesz a fontosabb, de az ember a külső alapján dönt, hogy randizom-e vele vagy sem. Szóval a külső is fontos.

2012. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
28%
lenne! ha valakinek elmegy emiatt a párjától a kedve, SOHA NEM SZERETTE ŐT úgy, ahogy kellett volna!
2012. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ez megalázó kérdés.

Én a meddőségi kezelésem miatt híztam vagy 20 kilót. Leadtam párat, ekkor teherbe estem, kb 15 kiló plusszal. Szerinted?

Csak engem érintette a meddőség ami miatt híztam?

2012. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
32%

Elég gáz, hogy ez miatt valaki elhagyja a párját...ez így nem párkapcsolat, csak bálványimádat. Az eltárgyiasult világban csak a külső számít...hát hajrá! De ne adj isten lehet egy baleset, vagy megsérülhet az arcotok is, és akkor volt nincs szerelem, meg hűség??

Fujj...néha utálom, hogy ilyen világban élünk...

23N

2012. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

Akkor azt mondjátok meg, hogy ha nagyon elhízott (aki nem olvasta végig, nem betegség miatt, hanem másért, sok kaja, no mozgás, szóval aki TUDNA tenni érte, hogy lefogyjon, csak LUSTA, azzal hogy szeretkezzen egy nő, ha nem izgatja fel a teste, ha már nem vonzó számára? És nem 5-6-7 kilóról van szó a kérdésben, ráadásul van, akin 10 kiló plusz meg sem nagyon látszik, de aki pl. 15-öt hízik, és nagyon kimegy a formájából? Gondoljon másra közben?


És egyébként is: egy elhízott pasival/nővel randiznátok? Aki igen, arra nem vonatkozik a kérdés.

2012. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
72%
Akik jól lepontoztak: jó, hogy a ti párotok elhízott, és nektek így jó, de másnak nem....
2012. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és a kérdés a SZERETKEZÉSRE vonatkozott, nem az elhagyásra. Szerethetem, mert ő a párom, őt választottam, de ez nem azt jelenti, hogy kívánom is. Mindenhol azt hallod, és ez az, ami természetes, hogy legyél ápolt, csinos. De ez a férfiakra is igaz! Egy erősen elhízott pasit nem neveznék vágykeltőnek.
2012. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%

Hát, most is van rajta 25-30 kg plusz (mikor megismertem is min. 20 kg volt rajta). Ennek ellenére nekem a ő a világ legtökéletesebb férfija, nagyon szeretem, és imádok vele ágyba bújni. Esztétikailag nekem abszolút bejön (jóképű, és inkább a hasán, csípőjén van felesleg, de még úgy is szexi), de az egészsége miatt bizony nagyon kiakadnék, ha még hízna ehhez. Most épp azon van, hogy leadja, és mindent megtesz, hogy sikerüljön. Ha nem érdekelné, akkor bizony kiakadnék, és nem hagynám annyiban a dolgot, de szexelni már csak azért is szexelnék vele, hogy addig is mozogjon.

Azt bevethetnéd párodnál, hogy annyira kívánod őt, de sajnos félsz, hogy agyon nyom, ezért inkább ne szexeljetek...

2012. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!