Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha parod meghizna...

Mit tennel, ha parod meghizna (+15kg) es esze agaban se lenne leadni. Lenne kedvetek vele szeretkezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%
10. válaszoló: a kérdés kiemeli, hogy az elhízott félnek esze ágában sincs lefogyni..
2012. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

mióta együtt vagyunk a párom magára szedett 12 kilót és nem hagyom el, mert imádom őt és, hogy most egy picike hasikája van, hát istenem ez legyen a legnagyobb hibája.

Szeretek vele szerelmeskedni nem kicsit hanem nagyon.


mivel én meg szülés után állok és rajtam is maradt egy kis felesleg, így tegnap mondtam neki, hogy majd szoptatás befejezésével járjunk edzeni.

Ha ennyire zavar a felesleg akkor sportoljatok együtt, hisz akkor nem érzi, hogy kényszerítenéd a fogyásra

2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%
Az én párom is meghízott mióta velem van. Engem nem zavar, ugyanúgy szeretem most is, mint előtte! Mellesleg nem gyerek már, hogy én mondjam meg neki hogy mit csináljon a saját testével. Szóval igen, van kedvem vele szeretkezni.
2012. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
A barátom is meghízott, mióta együtt vagyunk, nagyjából 10 kilót szedett magára, főként azért, mert abbahagyta a testedzést, és minden szabad percét velem tölti. Most a dohányzásról is leszokott, így várható további néhány pluszkiló, de elhatározta, hogy igyekszik leadni. Amúgy is nagyobb darab volt már mikor megismerkedtünk is, de ez nem súlyfeleslegből adódott, hanem testalkatból, magas is, vaskos is, de nem kövér. Igazából most sem mondanám kövérnek, hogy hízott, de mindenesetre látszik rajta. Kiábrándulni természetesen nem ábrándultam ki, ugyanúgy szeretem és kívánom őt mint eddig. Az már ás kérdés, hogy ez fordítva már nem igaz, eléggé elhanyagolva érzem magam, nem sok érzelmet mutat felém, és a szex is csak kb. ünnepnapkor fordul elő, de még bízom benne, hogy ez változni fog. 19/L, 25/F
2012. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

"10. válaszoló: a kérdés kiemeli, hogy az elhízott félnek esze ágában sincs lefogyni.."


Én se akartam lefogyni kb 2 évig... mert fel se ismertem hogy "baj" van... de mindegy. Szerintem egy kövér ember sincs, aki nem akar lefogyni... de tenni érte az már sokkal nehezebb főleg ha gondjai vannak az életben. De ezt olyan ember akinek sose kellett ezért küzdenie sosem fogja megérteni.

2012. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

Exem 40 kilót szedett fel kb másfél év alatt.

80 kilós jól kinéző sportos férfi volt.Tanulásra hivatkozva abbahagyta a sportolást,nassolt állandóan,hisztizett ha nem zsiros,húsos kaját főztem.12-16 órában melóztam,inkább megfőztem amit kért,plussz napközben azt evett amit rendelt.

Kb 15 kilónál kezdtem el finoman,majd nem finoman mondogatni hogy kezd sok lenni,menjünk,mozogjunk (bár nekem melóban megvolt a mozgás,én maradtam 50 kiló).

Nem érdekelte,zabált tovább,kezdtem elutasitani,nem vonzott hogy a pocakját arrébb kell tenni ha hozzá akarok férni.Majd már szemből nem is fértünk egymáshoz,csak kutyapóz.Onnantól inkább nemet mondtam,és hogy egyen kevesebbet,mozogjunk,segitek.Tett rá magasról,zabált tovább,megszüntek a közös programok,helyettük ült a tv előtt és zabált,mondván tanul,neki ez a kikapcsolódás.

Nem volt depressziós mielőtt valaki ezzel jönne.

Amikor megmondtam hogy részemről ennyi volt,4 év,vége,akkor még én voltam a hibás,hogy 120kilósan ,tele csikkal és striával nem tekintem férfinak.


Szerencsére párom ilyet nem tenne,szeret nassolni,de szerintem már azzal lemozogja amit az ágyban művelünk :D

És hiúbb mint én.

2012. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Lattom megoszlanak a velemenyek. Nalunk elhagyasrol szo sincs, csak az zavar,h paromat egyaltalan nem lehet rabeszelni,h sportoljon velem, mindig van vmi kifogas. Es megcsak nem is akarja a felesleget leadni. Meg azt mondja hogy o igy szexi. :(
2012. jan. 6. 23:58
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami betegség, gyógyszer miatt lenne, amiről nem tehet, akkor igyekeznék elfogadni, de ha csak lustaságból, figyelmetlenségből nagy pocakot eresztene, és nem is akarná leadni, az bizony nagyon nem tetszene. Az ember nagyon kevéssé tudja szabályozni, hogy szexuálisan mi vonzza és mi nem. Engem pedig nem vonz a "mackós" alkat, a félgömb alakú óriási pocaktól egyenesen undorom (szexuálisan! emberileg elfogadom a kövér embereket, de most vonzalomról beszélünk.), és ezt tudja. Persze olyan előfordul, hogy felszed mondjuk 3-5 kilót és lesz egy kis pocija, az még aranyos, ha ruhában nem látszik - de túlzásokba ne essünk. Ő sem akar, mert egy kicsit hiú tőlem függetlenül is. (egészséges szinten)
2012. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Meg azt mondja hogy o igy szexi. :("


Nyugodtan mondd meg neki, hogy Neked nem.

2012. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2012. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!