Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes, vagy ennel tobb...

34-35 hetes, vagy ennel tobb kismamak van meg kedvetek szeretkezni?

Figyelt kérdés

Mert engem elegge visszatart a tudta, hogy ott a baba. gondolom, mas is lehet igy ezzel..Nem ez a legegetobb problema most, csak erdeklodom..

35 hetes


2009. júl. 2. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem már régóta nincs, most nem ez a fontos! Férjem is a babára gondol csak. ráadásul ennyi idősen én már félek a méhösszehúzódások miatt is, amit az orgazmus vált ki..

36 hetes km

2009. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedvem (kedvünk) van, erőnk kevésbé (a párom is kíván, de az utolsó két hétben kicsit félt és rengeteget dolgozik, főszezonjuk van).

Legutóbb egy hete- tíz napja volt alkalmunk, és erőnk - nem indította be a szülést, első baba, szerintem amúgy is késni fog :). 39 hetes terhes vagyok, azért még nem adtam fel, mert aztán majd vagy 6 hétig úgysem lesz, és teljesen jól érzem magam, igaz,nagy a pocakom.

De semmit nem határozunk el, egymást átölelni is éppen olyan finom :) De megértem, hogyha nincs kedved, nálunk épp meleg is van, a lényeg a szerelem :)

2009. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél végig a sexet kívántam a nasik helyett.Most 34 hetes vagyok és már most vizesedek.Nincs kedvem se erőm semmihez.Sajna kb.1x jut eszembe hetente.Szóval eléggé elhanyagoltuk.Ez van,de majd bepótoljuk.:-D
2009. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik még igaz nem sűrűn fordul elő max heti 2-szer.Azt mondták ami neked jó az jó a babának is.Ártani nem ártassz neki vele.De ha úgy érzed nem jó neked akkor ne erőltessétek.Van olyan is aki még utolsó időben is szeretkezik.Nem vagyunk egyformák.Vigyázz magatokra 35 hetes km
2009. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van:D, főleg ha belegondolok a nemsoká ránk váró 6 hetes cölibátusba:)

37+5 hetes

2009. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még csak 32 hetes vagyok, de mi már a pozitív teszt óta nem szexelünk, mihelyst megtudtam, mint akit elvágtak.Kedvem az lett volna, csak a tudat nem engedte, meg már volt két vetélésem és azért is féltem.De inkább az volt hogy már a kezdetektől a babára tudok csak koncentrálni, magamra nem.Aztán a 20. héttől meg ki is nyíltam, szóval akkor meg már azért nem.Pedig hát nagyon nagyon hiányzik.A férjem megértő, de ugye vannak módszerek....

Remélem a szülés után is visszatér majd a kedvem, nehogy mikor meg már lehetne meg ne akarjam!

2009. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!