Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt kedvetek szeretk...

Mennyire volt kedvetek szeretkezni az első 12 hétben, vagy csak nekem nincs kedved, mert sokszor rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem abszolút nem volt kedvem, mert annyira szűk voltam, mint szűz koromban!

ráadásul nem is tudtam normálisan elengedni magam!

most meg már akkora a hasam, hogy nehéz hozzám férnie a párommal!

úgyhogy marad a petting!

jobbulást!

2010. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem se volt hozzá semmi kedvem, pedig én egyszer sem voltam rosszul.Elég jól viseltem az első 3 hónapot, de heteket tudtam volna kihagyni szex nélkül.Azért 2-3 naponta együtt voltunk, csakis a férjem kedvéért.Belegondoltam, hogy ő nem terhes, és ugyanúgy kíván.De nem igazán volt jó nekem.Végig stresszeltem az egészet, folyt rólam a víz.Tudat alatt nagyon féltettem a babát, pedig soha nem volt vetélésem, és az orvos sem tiltott el.Most már túl vagyok ezen az időszakon, de még mindig nem vagyok vadmacska.
2010. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Háát,én sem kívánom!Örülnék ha nem lenne hányingerem örökké,sem émelygések,ésa melleimről ne is beszéljek!

Szerencsére megérti a párom,és míg én alszok,ő tv-t néz!

Majd csak túl leszünk rajta:)

De még csak most vagyok 7+1 h km

2010. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt kedvem hozzá az első harmadban, mert én is pocsékul voltam, így kb két hetente volt csak szex. Szerintem ez teljesen normális, ugyanakkor emberfüggő, van, aki végig kívánós. A második harmadban volt egy kívánós időszak, kb két hét, majd azóta megint semmi - mondjuk most már, hogy nagy a baba és nyomja alul a berendezést, már nem is esik jól.

Ez egy ilyen időszak, mondjuk az én férjem szerencsére 100%-ban elfogadja.

32 hkm.

2010. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi sosem sexeltünk ennyit mint most!
2010. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem kívántam a dolgot és hogy őszinte legyek, még most sem, pedig 23. hétnél tartunk. Egyszerűen furcsa érzés lenne most meg már azért mert nagyon aktív a babám és abszurd még belegondolni is hogy szex közben elkezdene pl rugdosni. De sokan gondolják így, sokan meg amúgy, szóval azt mondják akár kívánja a kismama a szexet, akár nem, normális. Nem vagyunk egyformák.

lis.

2010. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én sem kívánom a sexet, most vagyok 10 hetes, és most kezd el bennem valami mocorogni a sexért, kezdek kívánós lenni. De nagyon féltem a babát, és a párom is, így megbeszéltük, hogy várunk még egy picit. Az orvosom minket sem tiltott el a sextől...
2010. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én viszont az elején megőrültem a szexért...aztán ez kezdett megváltozni a 11hét körül...remélem ez hamar emúlik, mert maga a szex hiányzik, de az is igaz hogy nehezebben nedvesedem, akárhogy vágyom a szexre


14+4 hkm

2010. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már az is szép (nagyon szép), hogy írni tudsz, meg kezelni az internetet. Én ebben a koromban csak a szopásra, meg az ürítésre tudtam koncentrálni. Szerintem a dugással vár 17- 18 éves korodig. Addig tanulj, olvass sokat, barátkozzál, járjál sokat kirándulni.
2010. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!