Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-hetes terhes vagyok, első...

6-hetes terhes vagyok, első babámat várom. A dokitól nem mertem megkérdezni, de lehet ilyenkor szeretkezni a párommal? Meg milyen sűrün lehet? Nem okoz problémát a babának?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben, persze, hogy lehet.
2009. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valami okból nem lenne neked szabad,akkor mondta volna a dokid.
2009. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetni lehet és ha minden rendben, elvileg probléma se lehet. De mivel ilyenkor még nagyon pici a baba és főleg az első trimeszterben még bármi történhet, ha megoldható, akkor azért vigyázzatok. Nekem sajna volt már elhalt terhességem, nem tudom, volt-e köze ahhoz, hogy akkor mi is együtt voltunk a párommal. De most inkább nem kockáztattunk, és eddig minden rendben, már a 17. hetet taposom. Szóval ha kibírjátok, inkább várjatok még pár hetet, míg biztosabb nem lesz a dolog. Ja, és az orgazmuskor méhösszehúzódások vannak, és emiatt nem szokták javasolni valakinek a szeretkezést a terhesség első szakaszában.
2009. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És nyugodtan kérdezz az orvostól!Neki ez nem új téma,nem tabu.


Most ő van érted.Bátran kérdezz,minthogy kétségek közt légy.


33 hetes kismama

2009. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem első alkalommal megtiltotta.De ha nem tiltotta volna meg,akkor is vártam volna az első trimeszter végéig.
2009. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálunk a férjem féltett minket

9 hónapig nem szeretkeztünk- túléltem de nagyon sz*r volt

2009. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet. Én is az első babát várom, de mi nem szeretkeztünk a 25. hétig. Az első trimeszterben nem mertünk, mert ugyebár az a kritikus időszak. A 12 hetes ultrahangon veszélyeztetett lettem rossz helyen lévő méhlepény miatt, akkor azért nem lehetett. Aztán a 18 hetes ultrahangon azt mondták, hogy minden oké, szabad a pálya, de a páromban alakult ki egyfajta félelem, hogy nehogy valami gondot okozzunk a babának. A 24 hetes ultrahangon is ráírták a papírra, hogy medencevégű fekvés miatt veszélyeztetett, de mondta a szonográfus nő, hogy ez nem jelent igazából semmit, mert még 100szor megfordulhat. Nah, ez újabb gátat vetett a párom elé. 1 hét kellett, hogy megértessem vele, hogy semmi gond, mert azóta már rég megfordult a picúr, aznap este már a másik oldalon ficánkolt.

Azóta 1szer szeretkeztünk, mert most éjszakás a héten, de már nincsenek gátlásai.

26hetes kismami

2009. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!