Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tulajdonképpen hogyan megy ez...

Tulajdonképpen hogyan megy ez a szülés utáni vérzés? Meddig tart és milyen jellegű? Mikor jön meg az első menstruáció? Mikor lehet szülés után először szeretkezni? Bocsi a sok kérdésért, de sokmindent hallani.

Figyelt kérdés
Nekem rendszeres 28 napos a ciklusom és 4-5 napos a mensim. Ez változni fog ?
2010. jan. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenkinél máshogy van.van akinek csak 1-2 hét van aki vérzik 6 hétig.én 5 hétig véreztem.az első pár napban(amig a korházba voltam erősen véreztem,szal sok volt,de lassan kezdett csökkenni.1 hét után már elég volt a sima betét(always-t használtam)szülés után 4 héttel már elég volt a tbetét,mert már csak barnáztam leginkább.

mikor elmult a vérzésem(5.hét)utána a párommal már voltunk együtt.

az első menstruációm 8 hetesen jött meg(valószinü h a fog.injekció hozta ki)2 hétig tartott.azóta semmi.

remélem tudtam segíteni az én esetemmel,de ez mindekinél más.

könnyű és gyors szülést

5 hós fiucska anyukája

2010. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hétig tartott a szülés utáni vérzés. Bár maga a vérzés csak 2 hétig, utána erős majd egyre gyengébb barnázás. Szexelni a 6.hét után lehet.

Nekem a babám 1 éves szülinapja körül jött meg először. Nem lett egyből 28 napos ciklus, mint régen.

2010. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vérzés 2-3 hétig tartott.

A mwnstruációm először a baba 3,5 hónapos korában jött meg, majd 5 hónaposan és utána minden hónapban 28 napra. 10 hónapos és még szoptatok.

Viszont az első 2 napon ömlik belőlem a vér (tampon+be betét), nem szedek semmilyen fogamzásgátlót.

Spirált akarok felrakatni, az első szülésem után is az volt fent 6 évig.

2010. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hétig tartott, már azt hittem sose lesz vége. Kb. 5 napig elég erős volt, tena extra betétet használtam. Egy hét után már elég volt a normál egészségügyi betét, és utána már csak a szoptatások után vérezgettem. A 4. hét után már csak "barnázás" volt.
2010. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem kb 5 hetig tartott a verzes,a vege mar barnazas volt.az elsö mensi a masodik honapban jött,szexelni meg elvileg 6 het.de nekem 2 honappal szüles utan meg nagyon fajt,alig birtam,fajt belül is a mehszajam tajan es a gatseb is,ami 5 ölteses volt.es neha meg most is verzek szex utan, 3 honapja szültem de a varrat helyen most is faj,hiaba...nem mulik könnyen az eletre szolo kaland.a mensid meg ha minden igaz nem fog jönni mert amit majd felirnak fogamzasgatlot attol nem lesz amig szeded
2010. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!