Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha parod meghizna...

Mit tennel, ha parod meghizna (+15kg) es esze agaban se lenne leadni. Lenne kedvetek vele szeretkezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
nem
2012. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
14%
Lássuk csak... párom 170 cm és 52 kiló. +15kg-nál 67-re nőne, ami picit duci szerintem, úgyhogy nem nagyon.
2012. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

az én párom kb 45 kg, úgyhogy én örülnék, ha hízna :D

amúgy attól függ. 60ról mondjuk hízna 75re, attól még ugyanúgy szeretném és kívánnám. szerintem.

2012. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Az én párom meghízott ennyire. Mondjuk én is, csak én igyekszem leadni.

Tény, hogy nem annyira szép látvány egy dagi pasi, de mivel szeretem, nem csak egy egyéjszakás kaland, akivel a teste miatt vagyok együtt, ugyanúgy van kedvem vele szeretkezni.

2012. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Párom vékony volt, mikor megismertem, azóta (mellettem) legalább 15 kilót hízót.

Minden dekáját szeretem!

Akkor is így lennék vele, ha még 15 kg-ot felszed.

Egyszerűen azért, mert szeretem, nem csak a testét, hanem az egész lényét. A pocakjához imádok hozzábújni, és változatlanul mester az ágyban. Persze, hogy van kedvem vele szeretkezni!!!

2012. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
27%

Enyém 20-at is felszedett és nekem sincs így vele kedvem szeretkezni. Inkább masztizom, elbabrálok a tussal...

Nem avval van a bajom, hogy "terhességi csíkok" vannak a hasán. (Annak hívom, mert a terhes nőknél alakulnak ki általában ezek a bőr megnyúlással járó csíkok).

Az a bajom, hogy nem törődik magával, nem szereti és tiszteli a saját testét és engem sem, hogy lexarja az egészségét akkor tőlem se várja, hogy szeressem vagy kívánjam. Nem foglalkozik avval, hogy féltem, hogy baj lehet a szivével, vérnyomásával, emésztésével stb.

Egyszerűen nem foglalkoztam vele, zabáljon akkor. És mindig ledisznóztam, hogy kövér disznó meg elefánt és most kezdett el egészségesebben étkezni és kevesebbet, mert látta rajtam, hogy így csak eltávolodom tőle.

23/N Ő 21/F

2012. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%
Szép lassan kiábrándulnék. Nem elsősorban a külseje miatt, de azért is, mert aki ennyire leszarja, hogy van rajta felesleg, az agyban sincs a helyén, és lusta is (valószínűleg az élet más területén is). Nem kéne.
2012. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
45%
Jah és mikor megismertem is picit túlsúlyos volt (talán 5 kg), de az még elment nem volt veszélyes. De ez a majnem 100kg a 170-es magasságához kicsit sok sz.tem.
2012. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%

Én elképzelhetetlennek tartom, hogy párom meghízzon. Hiúbb mint én, férfi létére. Rendszeresen eddz, ad magára. Én is.

Ha én meghíznék sztem egyből kidobna, biztos hogy nem szexelne velem és már a folyamatába mondogatná, hogy híztál 2 kilót, híztál 5kilót és már sok lesz. Ha így folytatod... Többet kellene eddzened. stb.stb. Ahogy ismerem. (Motiválna)

Egyébként szterintem neked is ezt kellett volna tenned.

Az ilyet én nem is tudom megérteni, ha nem valami betegség húzodik a háttérbe hogy hízhat valaki 15 kilót ugy hogy mégcsak ne is érdekelje, hogy elhízott?

És ilyenkor mit vár tőled? Fogadd el ilyennek és így is kívánd vele a szexet???

2012. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Én 30kg híztam a párom mellett. Fogamzásgátló miatt és mert baromi stresszes életet éltünk.

Már leadtam 15kgt. Nem hagyott el. A szex ritkulása inkább miattam volt, mert én nem akartam magammal szexelni. :D Utáltam magam...


Mindenesetre az ember élete során fogy és hízik, sőt megbetegszik, megöregszik. Aki ilyesmi miatt elhagyja a kedvesét és nem hagy időt neki, nem türelmes vele az nem szereti igazán és jobb is hogy elhagyja.

2012. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!