Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova fordulhatnék úgy hirtelen?

Hova fordulhatnék úgy hirtelen?

Figyelt kérdés

Férjem nagyon keveset keresett a múlt hónapban, súlyos betegség miatt 3 hét betegszabin volt. Ezért a fizetése ebben a hónapban 90 ezer forint lett. Ebből levonódtak a hitelek, maradt 50 ezer forint, ami nemhogy a számlák kifizetésére nem elég, de egy forintunk sincs enni... albérletben lakunk egy 1 éves gyerekkel. Egyikünk szülei sem tudnak segíteni, ők is el vannak adósodva. A barátaink még a szülőkkel élnek. Úgy volt, hogy férjem megkapja a folyószámlahitelt, de visszautasították.

Teljesen kétségbe vagyok esve, mert a gyereknek ma màr nem tudok enni adni... Üljek ki az aluljáróba kéregetni? Vagy menjek el örömlánynak?

Kérlek csak normális válaszokat, így is a síràs kerülget, nem tudok tiszta fejjel gondolkodni :(( átmeneti megoldás kellene csak...


2012. jan. 6. 12:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%
Albérleti díj is van, meg hitelek is? Ezt nem értem! Ha hiteled van, akkor hozzátartozik egy lakás, nem? Te meg albérletedben laksz.
2012. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
13%
12:46 nem nem olvastam, mert éppen írtam. de majd jösz Te és újra elosztod. Nem a számok, hanem az elv és a hozzáállás lényeg.
2012. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy lakáshitel?
2012. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%

ma 13:05

hitel nem csak lakásra van,

- autóra

- hitelkártya

- személyi hitel

- hitelre vásárolt műszaki cikkek


és még ezer dolgot fel lehetne sorolni

2012. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Személyi hitelünk van meg hitelkártya. És az nagyon sokat elvisz, havi 40-et (25 a személyi és 14 a hitelkártya plusz a párszáz forintok mögötte).

Én igényeltem Providentet is karácsony előtt pár nappal (akkor már tudtam, hogy a férjem keveset fog kapni) és hiába zaklatom őket, kb. elküldenek a fenébe.

Igazából mindegy mit, csak enni tudjunk...

2012. jan. 6. 13:22
 16/30 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Szerintem a főbérlővel meg lehet beszélni hogy később fizessetek. Nem tudom hogy milyen lakásban laktok de szerintem az 50e -s rezsi az panel lehet. Mi is albiban vagyunk. nekünk 45,de ha vmi rosszabbul jött ki csak 40et adtunk.Elvileg te is kapsz 40et vagy tévedek? NEkem másfél éves a lányom. Azt hiszem a rezsivel is 1-1 hónappal ellehet néa maradni.


Csinálj egyszerű és tartalmas kajákat!pl krumplis tésztát,pörlöltet ami sokáig elég.Vagy pl rakott krumplit.Nem tudom miket szerettek.

Mi meg sajnos a folyószámlahitelt nem tudjuk visszaadni.

Az jutott még eszembe hogy az önkormányzatoknál is van ilyen lakhatási támogatás. Ha kicsi az egy főre jutó összeg akkor igényeljétek meg.

2012. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Ékszeretek nincs, óra vagy bármi olyan érték, amit hirtelen be tudtok vinni a zaciba és amiért pénzt kaptok?

Szar helyzet, de ilyenkor tuti, hogy nem nézném, hogy milyen érték, adnám el, hogy legyen mit ennie a gyereknek. Kitartást!

2012. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
Zaciba nem kell eladni, csak beadni, ha meg lesz pénze, visszaváltja.
2012. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt nem értem, egy hetet dolgozott a férjed, kapott 90-et, akkor egyébként csak nem lehet olyan rossz a fizetése, nem?
2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

"ma 13:05

hitel nem csak lakásra van,

- autóra

- hitelkártya

- személyi hitel

- hitelre vásárolt műszaki cikkek


és még ezer dolgot fel lehetne sorolni"


Lehet én vagyok a hülye, de ha albérletben lakom, akkor pont ezek azok a dolgok, amikre soha a büdös életben nem veszek fel hitelt...

2012. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!