Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a férjedre...

Mit szólnál, ha a férjedre rábíznád a gyereket pár órára, ő meg lepasszolná a barátjának, aki nem képes rá vigyázni?

Figyelt kérdés

Ma nagyon kiborultam, azt hiszem jogosan, de a férjem nem látja be. Délelőtt elmentem a barátnőmhöz átadni neki az ajándékát, eltört lábbal feküdt otthon, nem akartam a 2 éves lányomat elvinni, mert 1,5 órát kellett vezetnem, még kicsit beteg is volt, így jobbnak láttam, ha itthon pihen, mesét néz stb. Rábíztam a férjemre pár órára, semmi kétség nem volt bennem afelől, hogy tud rá vigyázni.

Áthívta a legjobb barátját, aki alapvetően egy aranyos és okos srác, de sajnos Aspergeres, ami miatt nem tud vigyázni egy gyerekre, mert idővel megunja és elkezd mást csinálni. A férjem kitalálta, hogy végül is nem lesz semmi gond, hiszen nagyon jó barát a srác, legalább van ideje átmenni a munkatársához, aki 5 percre lakik, elmond egy boldog karácsonyt és negyed óra múlva jön. Ott hagyta a gyereket a baráttal, de a 15 percből fél óra lett, mikor a srác megunta a dolgot, felvetette az ötletet, hogy menjenek sétálni, amíg a férjem hazaér. Elmentek a félig beteg lányommal, és a hidegben 3,5 (!!) órán keresztül sétálgattak, majd mikor már a férjem összevissza telefonált, a srác nem vette fel. Én úgy vezettem haza, hogy a szívem majd kiugrott, az idegességtől majdnem összeestem. Se én, se a férjem nem tudta, hol a gyerek, már órák óta nem hozta vissza, mikor egyszer csak mégis felvette a telefonját és kiderült, hogy megtetszett neki egy szabadtéri karácsonyi előadás, amitől nem vette észre az idő múlását. Visszajöttek, a gyerek szája szinte lila volt, kezei szétfagyva, mikor kérdeztem a férjem barátját, hogy miért nem vette fel a telefont, az volt a válasz, hogy "azt hittem, csak a fejem zúg, mert már pár napja migrénem van". Nem hittem el, hogy ilyen van. A férjemre nagyon kiakadtam, hogy hogy lehet ennyi esze, hogy lepasszolja a gyereket a barátjának, mikor rábízom, de szerinte ebben semmi kivetnivaló nincs.

Én halálra aggódtam magam, órákra eltűnt a gyerek a sráccal, szerinte ez mégsem akkora probléma. Most én vagyok a hülye és tényleg túlreagálom, vagy a férjemnek nagyon furcsa felfogása van?


2011. dec. 26. 22:30
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Nem én írtam, hogy remélem, hogy nem is lesz soha gyereke. Viszont továbbra is fenntartom, hogy aki így gondolkodik, mint ez a 71%-os kis okoska, annak értelmetlen gyereket vállalnia, mert még a végén kárt tenne benne.

Undorítóak az ilyen érzéketlen emberek.

2011. dec. 27. 14:24
 32/34 A kérdező kommentje:

"Még örülök is annak, hogy negatív hangnemben nyilatkozik, addig sem a szerencsétlen férjére mérges."


Na, ez után a válaszod után már tényleg remélem, hogy nem vállalsz gyereket!:) Te teljesen közveszélyes vagy, jézusom.

2011. dec. 27. 14:31
 33/34 anonim ***** válasza:
44%

"A kérdező kommentje:


Nem én írtam, hogy remélem, hogy nem is lesz soha gyereke. Viszont továbbra is fenntartom, hogy aki így gondolkodik, mint ez a 71%-os kis okoska, annak értelmetlen gyereket vállalnia, mert még a végén kárt tenne benne. Undorítóak az ilyen érzéketlen emberek."


A kérdező kommentje:

"Még örülök is annak, hogy negatív hangnemben nyilatkozik, addig sem a szerencsétlen férjére mérges."


Na, ez után a válaszod után már tényleg remélem, hogy nem vállalsz gyereket!:) Te teljesen közveszélyes vagy, jézusom.”


Számomra meg azok az emberek undorítóak, akik nem bírják feldolgozni, ha valaki nem ért velük egyet és egyből személyeskednek.


A válaszaidból jól látszik, hogy kettőnk közül inkább Te vagy az aki idegbeteg. :)


Egyébként tudod mit? Minden kívánságod így teljesüljön! ;)


ui.: jobbulást a gyerkőcnek.

2011. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Te nem nem értettél velem egyet, hanem szerinted rágódtam a semmin, mikor fel mertem tenni a kérdésemet este, amikor gépközelbe kerültem. Gúnyos és rosszindulatú hangnemben írtál. Szerintem nézz magadba, hogy szorult-e beléd minimális empátia, illetve, hogy képes vagy-e mások megbántása nélkül kifejteni a véleményedet, vagy lételemed, hogy belerúgj valakibe, aki a földön fekszik.

Köszi a jókívánságot, majd átadom neki!

2011. dec. 27. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!