Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehet egy anyuka a lánya...

Mit vehet egy anyuka a lánya barátjának 18. szuletésnajára?

Figyelt kérdés
Sgitsetek mert semmi otletem sincs... Nagyon szereti a sportokat, meg ugy altalaban mindent.
2011. márc. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

én mondhatni azt "kaptam", hogy ott aludhattam náluk.

megkaptam azt az örömet, hogy a párom mellett merülhettem álomba, és mellette ébredhettem fel (szex nem volt) ennél nagyobb örömet semmilyen ajándék nem nyújthatott volna.

(mellesleg ami még megtisztelő volt számomra, hogy rajtam kívül senkit nem engedtek volna, igaz nem is volt rá alkalom)

18/F

2011. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szervezzetek neki meglepetés-bulit! :)

Én is ezt kaptam anno, meg volt hívva az összes barátom, barátnőm, nagyon jól éreztük magunkat. Volt kitéve rengeteg kaja, pia és persze csodálatos emeletes tortám volt. Menni akartam volna bulizni aznap este alapból, de mivel az összes haverom be volt avatva és "sajnos senki nem ért rá", ezért nagy csalódottságomban, elmentem sétálni délután és mire hazaértem ott volt mindenki! =)

2011. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Süttethetnél Neki olyan forma-tortát. Mondjuk 18-as karika alakút, vagy esetleg focilabdásat (vagy amilyen sportot szeret) :)
2011. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyomoztasd ki a lányoddal, hogy mi a kedvenc sütije, és csináld meg neki azt. Persze, ha nem túl bonyolult... :D
2011. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sportcipő, sport felszerelések, spré, parfüm, tusfürdő, torta, borotva, after shave, igazából bármi, ami nem "intim" és félreérthető.
2011. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!