Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő után...

Szerintetek mennyi idő után érdemes megkérni valakinek a kezét ha jól meg vagytok? 2-3 év?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

A zökkenőmentes együttélésből kell vizsgázni.

Hogy tudják-e tolerálni a másik hibáit.

2011. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Előbb költözzetek össze, éljetek együtt és ha működik, akkor gondolhatsz esetleg eljegyzésre...
2011. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

14.15 vagyok: soha eszünkbe nem jutott, hogy egymás előtt "az együttélésből vizsgázzunk" az eljegyzés előtt, számomra életidegen ez így, és megértését kérem azoknak, akik másképp látják.

Maximális bizalommal vagyunk, voltunk egymás iránt és azóta sincs semmi problémánk. Ha megoldandó dolgaink voltak, azt is könnyedén kezelni tudtuk, mert mindent meg tudunk-, tudtunk beszélni.

(Szüleink is hosszú házasságban élnek, éltek és egy "érzelmileg egészséges" minta adott volt.)

2011. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

14.15 vagyok ismét:

"Hallgass a szívedre!"

2011. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Most ne ezen a kifejezésen lovagoljatok már.

Én így nevezem, nektek nem kötelező.

2011. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezeket az idő korlátokat. Már több párommal is szóba került a dolog általában pár hónap után. Szóval sose volt tabu dolog a házasság, és ez megnyugtató volt. Aztán persze szakítás lett a vége, de a hajlandóság az elköteleződésre megvolt.

Nem hinném, hogy nemet mond. Ha igent is mond, az se jelenti, hogy lesz esküvő.

2011. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggő.


Volt olyan 4 éves kapcsolatom,ahol visitva menekültem volna ha megkéri a kezem,23 voltam amikor vége lett (én szakitottam)


Most 24 vagyok,5 hónapos kapcsolat,és tudom hogy Ő a nagy Ő.

Én mondtam hogy el tudom vele képzelni a távoli jövöt is,,ő mondta hogy minden reggel velem akar ébredni ezentúl,megegyeztünk a leendő gyerek második nevében,még ha csak 5 év múlva lesz is tervben,tavasszal összeköltözünk,nyáron azt hiszem megkéri a kezem,vagy még hamarabb (végigpróbálgatta a saját gyűrűjét és az én középsőujjomon hordottat is minden ujjomon,gyűrűsön megnézegette jobban hogy mennyivel kisebb,és ismerős ujdonsült menyasszony gyűrűjéről véleményt kért...cseppet se volt feltűnő :D)


kérd meg ha úgy érzed

2011. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!