Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő után...

Szerintetek mennyi idő után érdemes megkérni valakinek a kezét ha jól meg vagytok? 2-3 év?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 13:34
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
elsietni sem szeretném és túl sokáig húzni sem...vissza utasítást sem szeretnék kapni és azt sem akarom hogy azt gondolja soha nem kérem meg kezét...
2011. dec. 26. 13:36
 2/27 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok, de szerintem a 2-3 év ideális. De azt te tudhatod, hogy milyen viszonyban vagy a pároddal, és hogy ő hogy áll a házassághoz.
2011. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat es kettotoktol fugg. Azt erezni fogod, mikor itt az ideje. Ne aszerint kerd meg, mikor o akarja, hanem akkor mikor te erzed, hogy ezt akarod. Mkor ugy gondolkodsz, hogy el tudod kepzelni a hosszutavu jovot egyutt, akkor kerd meg.
2011. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
én 27 vagyok ő pedig 21 éves...sokszor célozgatott a közös családra,hogy de jó lenne a közös fát díszíteni,sok dologgal szokott célozgatni...8 hónapja vagyunk együtt..
2011. dec. 26. 13:41
 5/27 anonim ***** válasza:
1-1,5 év együttélés után már simán meg lehet kérni.
2011. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

ma 13:38


őszintén?én már most azt érzem hogy megkérném a kezét..

2011. dec. 26. 13:42
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha még közös fátok sincs, vagyis nem éltek együtt, akkor még sok idő, mire érdemes rászánnod magad.
2011. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
jól meg vagyunk és szeretjük egymást...nem szoktam ilyen hamar ilyen kijelentést tenni még magamnak sem...volt jó pár kapcsolatom de senkinél nem éreztem ezt amit ő nála...
2011. dec. 26. 13:44
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell feltetlen egyutteles egy hazassaghoz. Sot, feludito lenne anelkul.

Sot kozos fa, de meg kozos agy sem kell. Eppen azert van hazassag, hogy egyutt induljanak el a kozos uton.

Ha igy erzed, es biztos nem csak a karacsonyi ihlet visz erre, akkor miert ne, kerdezd meg, vagy legalabbis mond el neki hogy erzel.

2011. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

ma 13:47


nem semmi köze a karácsonyhoz..ez már egy hónapja is megfogalmazódott magamban...a karácsonyt is sajnos külön töltöttük mert én külföldön vagyok..

2011. dec. 26. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!