Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő után...

Szerintetek mennyi idő után érdemes megkérni valakinek a kezét ha jól meg vagytok? 2-3 év?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 13:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélgettek? :) Együtt vagytok, mégis egy fény év távolság köztetek?


Kérdezd meg tőle, hogy ő szíve szerint mikor házasodna ?! Ha semmin nem múlna: sem pénz, sem "formalitás".

2011. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

ma 13:49


nem tudom még ennyi idő után nem merem megkérdezni tőle még azt sem,nem akarom hogy azt érezze hogy ajtóstól rontok a házban..

2011. dec. 26. 14:01
 13/27 A kérdező kommentje:
ugyanakkor ő mindig célozgat a közös dolgokra csak nem tudom hogy mennyire gondolja komolyan a dolgot..
2011. dec. 26. 14:02
 14/27 anonim ***** válasza:

Ilyen kerdesre nem lehet valaszt adni, "hogy mikor hazasodna".

Akkor mikor van aki megkeri, akkor mikor nagyon szeret valakit, akkor mikor ugy erzi, kesz hogy egy mas szemellyel eljen, mint a masik fele.


Kerdezo, ha jol meg vagytok, szereted, nem nagyon venned el a jovo terveit, akkor vegyel gyurut, mikor latod szemelyesen, kerd meg. Ha most vissza is utasit, esetleg, maradjon a gyuru meg neki, hisz tovabb is szerethetitek egymast, ha most rogton nincs is eskuvo.

Ezt neked kell tudni, milyen tervetek van a jovore, egyutt es kulon-kulon is.

2011. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%

Én azt mondom, hogy kb. 3-4 év elég, hogy nagyjából megismerd és eldöntsd, hogy valóban vele akarsz családot alapítani. 8 hónap még nem idő, ráértek.


19L

2011. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha szeretitek egymást, akkor én a helyedben már megkérném a kezét. Nem csak az idő függvénye, érzi az ember mindezt már az első időszakban is.


(Legalábbis nálunk így volt, és persze nem szeretnék általánosítani sem.)

2011. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Legalábbis nálunk így volt, és persze nem szeretnék általánosítani sem.)



hét ez a fura nekem is hogy ennyire vagy ilyet még senkinél nem éreztem..hogy ennyire sürgessem a dolgot,eddig két komoly kapcsolatom volt ez előtt és ott sem az elején és soha nem éreztem arra késztetést hogy megkérjem a kezét...itt nála érzem azt hogy lehet közös jövőnk mert egy hullámhosszon vagyunk és egyformán gondolkodunk az élet dolgairól...

2011. dec. 26. 14:19
 18/27 A kérdező kommentje:
és azt is tudom hogy nem csak a szerelem beszél belőlem és a rózsaszín szemüveg mert reálisan látom a dolgokat annak ellenére hogy szerelmes vagyok,de mind e mellett nagyon szeretem...
2011. dec. 26. 14:21
 19/27 anonim ***** válasza:
Akkor előbb költözzetek össze! Ezzel is boldoggá teszed, mert ebből sejtheti, hogy komolyan tervezel vele, és ha jól vizsgáztok egymás előtt, akkor úgyis fogja érezni, hogy akár 1 éven belül is megkérheted a kezét.
2011. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A szerelembol nem kell vizsgazni. Azt erezni kell.
2011. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!