Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek jó a karácsomyotok?...

Nektek jó a karácsomyotok? Családdal esteelg barátokkal? Na meséljetek!

Figyelt kérdés
ha rossz,ha jó bármit.. lehet panaszkodni örömködni.. kort és nemet bármit írhattok..
2011. dec. 24. 16:35
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
de ez nem kiborító? ENNEK így kéne lennie? szerintem nem!!
2011. dec. 24. 20:12
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
En vagyok az eszak-europais. Minden alszentseg nelkul, en mar lehet nem is tudnek orulni egy "normalis" karacsonynak, mindig arra vagytam, de mar megszoktam, hogy mindig van valami. Vicces,de tenyleg mindig volt, egyszer 15km-t kellett szenteste gyalogolnunk a terdig ero hoban, mert lerobbantunk az erdoben, persze terero se volt, kozelben meg sehol senki. Ja es a legjobb, hogy en papucsban voltam, mert ugy volt csak atugrunk nagyihoz, betegen meg nem volt kedvem/erom oltozkodni,meg a kocsi amugyis jo meleg,haz elott parkol,sose volt gond...Szoval 15km olyan hoesesben...kepzelhetitek milyen hideg volt melle, de akkor legalabb egyutt voltunk!:D De tenyleg,inkabb az,mint ami most van,total egyedul.
2011. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jól. Igaz a párom ma dolgozik,de reggel mire felébredünk már itthon lesz. 24/48-ban melózik. Van 3 fiunk, egy 5 hónapos, 11 éves és 13 éves. A két nagyobb diszitette a fát, én sütögettem, aztán megettük a karácsonyi vacsorát, s utána játszottunk. Ajándékozás reggel lesz, már előre örülök annak, amikor kibontják az ajándékokat, s látom az örömüket az arcukon. A két nagyobb fiam kap érintős telefont. A pici kap interaktiv macit, zenélő telefont meg zongorát, a keresztszüleitől is kapott valamit, s a párom barátjától is, azok is a fa alatt lesznek, s holnap bontjuk ki. A férjemnek vettem Casio karórát(tudom már régóta áhitozott rá), én nem tudom még mit kaptam, mert be van csomagolva, de dig. konyhai mérleget kértem, de más is lesz ott nekem:)
2011. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Jah, 34/n voltam, 3 gyermekes anyuka
2011. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
tiszta szomi lettem a kommentektől:(
2011. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Azt mondhatom, jól telik. Tegnap fát díszítettünk, nekem meglett életem első saját igazi fenyője, az eddigi kicsi műfenyő helyett. Aztán finomat ettünk, beszélgettünk. Majd volt egy visszafogott ajándékozás is, mert mi nem szoktunk nagyon ajándékot venni, a szeretet a lényeg, nem az ajándék. Ma a rokonoknál voltunk, ettünk, beszélgettünk, jó kedvünkben majd megfulladt néhányunk a nevetéstől, szóval jól telt. Mint tegnap itthon, itt sem volt semmi komolyabb ajándékozás, a család összegyűlése, a jókedv volt a lényeg.

//Kecskemét környékén lányokkal ismerkednék, barátkoznék; 21/F//

2011. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!