Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek jó a karácsomyotok?...

Nektek jó a karácsomyotok? Családdal esteelg barátokkal? Na meséljetek!

Figyelt kérdés
ha rossz,ha jó bármit.. lehet panaszkodni örömködni.. kort és nemet bármit írhattok..
2011. dec. 24. 16:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész jó:) Nem is lenne képem azt mondani, hogy rossz, mikor látom, hogy anyukám mindent megtesz a békességért, meg a hangulatért. Hárman ünneplünk, anyukám, a húgom, meg én, na meg a cica, kutya. Ajándékoztunk már, mindenki örült mindennek, csak az "zavar", hogy anyukám megint ennyit költött, mikor nem állunk olyan jól. Most meg sütnek főznek, de ebben a kicsi konyhában nem férünk el hárman, úgyhogy én maradtam a gépnél, iszogatom a kis teámat, az állatok meg alszanak. 17L
2011. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Volt már jobb is :/

Bár igaz,fa van,szép díszben áll a ház,kaja van, 9,5kg szaloncukor is van, hó van. Viszont ajándék a senkinek sincs,mert valahogy nem volt idő vásárolni,meg senki sem tudott a másiknak mit venni,felesleesen kacatokra meg nem pocsékoljuk a pénzt.

Anyám,sík ideg mint minden ünnepkor,hogy minden kész legyen és a terv szerint haladjon és ez a hangulat mindig kiüt a család többi tagjára.

Végülis nem panaszkodok,de valahogy már sohasem olyan jó a karácsony mint gyermekkoromban,pedig akkor jóval szűkösebben éltünk mint most.

Lehet túl sokat várok a karácsonytól? Vagy gyermek korában mindenkinek hangulatosabb volt ez az egész?

2011. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt, délután találkoztam valakivel, aki fontos nekem, most megyünk a rokonokhoz, várom azt, h induljunk, éjfélkor lehet elnézek az éjféli misére, akiknek eddig odaadtam az ajándékukat, azok örültek neki.
2011. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

nem különösebben, olyan semmilyem


anyu alszik


én tvzek, gépezek

olyan mint a többi 7végi nap a fadíszítést kivéve


ajándékról még nem volt szó...:P

2011. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
*semmilyeN
2011. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

17:56(57) vagyok


amúgy én anyum is iszogatott, sörözgetett főzés közben azért dőlt ki...:P

mi csak ketten vagyunk


de a kaja finom volt, gombás hal

a fa szép lett


viszont a tv műsor sz*r:D

2011. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Senkitől nem kaptam semmit! Vettem a családomnak ajándékot, páromtól nem kaptam semmit! Nagy ívben tojik a fejemre! Az egész karácsonyban nincs semmi jó! Ennyi erővel egyedül is lehetnék!
2011. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

utolsó


sajnálom:/



de mikor odaadtad az ajándékodat mit modott?

2011. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

apa dolgozni van, anyával vagyok kettesben itthon. a nagyszüleimnél áll a balhé, amitől mindenki ideges. átmentem ebédelni, 5 perc kaja után hazajöttem, mert nem kell a feszültség. a fa díszítve, ajándékok nincsenek. a párom tegnap berúgott és rám lökött egy dohányzóasztalt, teljesen lejáratta magát ( egy korábbi veszekedés miatt, mert egyébként ilyet soha nem csinált még)..és most nem is vagyunk együtt. nem kaptam senkitől semmit, én a családnak vettem...na mind1. hnap mennem kell a másik mamámhoz, aki még csak fel se hív a szülinapomon , karácsonykor. soha. nagyon jó!:)

19l

2011. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

jajj Istenem de sajnálom h ennyi embernek rossz az ünnepe


olyan szomorú:(

2011. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!