Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek jó a karácsomyotok?...

Nektek jó a karácsomyotok? Családdal esteelg barátokkal? Na meséljetek!

Figyelt kérdés
ha rossz,ha jó bármit.. lehet panaszkodni örömködni.. kort és nemet bármit írhattok..
2011. dec. 24. 16:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

18.12-es


Ennyit mondott: Köszi!


Ennyivel le volt tudva! Ő nem vett elő semmit, nem adott semmit! Azt hiszem, megnézem a Halálos fegyvert a film+-on, meg a Fűrészt és elmegyek aludni! Karácsonyozzon azzal, akivel akar! Szép kis barátnő az ilyen...

2011. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
én meglátogatom még az éjféli misét kíváncsiság képen, hazajövök, alszom, laptopom még szeret, szerintem vele leszek. már megszoktam. volt ilyen rossz már, amikor mise után a templom előtt a párom otthagyott valami hülyeség miatt és sírva álltam a hóban. az is jó volt. :D én már megszoktam
2011. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Az enyém fergetegesen SZAR volt..de tudom,hogy a barátom szeret és pár nap múlva láthatom és együtt karácsonyozunk majd utólag:) Itt nincs gáz tehát a nagy sütés-főzés elmaradt volt mirelit pizza azt cső.. ajádékok voltak nem oylna sok,de azért..viszont a hangulat..apám részeg a többiek veszekednek.. Abban reménykedtem,hogy csak nálunk van ilyen borzalom:( nagyon elkeserítő iylen sok rossz választ olvasni:S Mindig is ilyen rossz volt ez? vagy mi lett?
2011. dec. 24. 19:29
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó karácsonyom van. :D


Béke van, szeretet, szüleim nem veszekszenek, se egymással, se velem.


Délután fát díszítettem egyedül, amit imádok :D Olyan ajándékokat kaptam, amiknek nagyon örülök, két könyvet, amit régóta szerettem volna, és két Sims2 kiegészítőt. Most azokat telepítem. A szüleim nagyon örültek az ajándékoknak, amiket tőlem kaptak, úgyhogy duplán boldog vagyok, mert jobb adni, mint kapni.


A vacsora nagyon finom volt, narancsleves, töltött hús baconos krumplival. Vannak még későbbre nagyon finom sütik.


Barátommal is beszélgetek így neten keresztül, szóval a szerelem is megvan.


Mindenkinek ilyen boldog karácsonyt kavánok!

2011. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyok anyáméknál, holnap megyek dolgozni, 26.-án találkozom a barátnőmmel. Ma felhívtam, hogy boldog karácsonyt kívánjak, erre lerázott! Mintha úgy lett volna, hogy "Ez mit akar már megint?". Nem tudom mire vélni...
2011. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%
Most mit nyavalyog itt mindenki,szerintem nem az ajándékoknak kell örülni,hanem hogy együtt van a család.Nosza hát menjetek és tegyetek valamit ,hogy ez a karácsony szép legyen,beszélgessetek a szüleitekkel,tesókkal stb.Nekem pl senkim sincs mégis szép a karácsonyom,az előbb felköszöntöttem a facebook társaságot és meg telefonon a nevelőszüleimet.Karácsonyfám nincs de kidíszítettem a szobám ablakát.Nem szomorkodok mivel tudom,hogy szerte a világon emberek miliói éheznek Kellemes ünnepeket!
2011. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Hm...

A barátnőim egy nyamvadt SMS-t nem írtak, v vmit, h hé bmeg.

Az ajándékozás során kiderült számomra, h senki sem ismer - nem lep meg, de h a saját édesapám ennyire idegenként tekintsen rám, pedig hat évig csak ketten éltünk... na, ez esik a legrosszabbul.


Közös vacsi, beszélgetés nem volt, híradót néztünk. Mostohaöcséim gépeznek, többiek tvznek, én GYK-zok.


Ennél még az is jobb lenne, ha egyedül töltöm, mert akkor lemegyek nagynénémhez, az egyetlen emberhez, aki törődik velem, és tényleg szeret.

2011. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is rossz...úgy látom, nem én vagyok az egyedüli, akinek az anyukája iszik..nekem mellette még a cigit is szívja, ez megy reggel 5től este 10ig, ha nem dolgozik...

Ajándék nincs, nem is kell, az nem lényeg. Apám leszar, egyik nagyanyám úgyszintén, pedig én felhívtam őket, de ők nem kívántak boldog karácsonyt, a másik nagyim aki velünk lakik, ő kapott egy pulcsit, amit ő elkezdett "átalakítani" és most úgy néz ki, hogy a gombokat levágta, az ujját felvagdosta, mert szoros volt (holott L-es a mérete, és XXL-est vettünk..) , a kutyám lelépett csavarogni, a "barátaim közül" senki nem írt vissza, pedig én reggel írtam nekik, és láttam, hogy másnak írtak..

de.. nem panaszkodok, mert lehetne rosszabb is. Attól függetlenül, hogy anyukám alkoholista, sohasem tett olyasmit, ami miatt neheztelnék rá, hacsak azt nem, hogy néha kicsit bunkóbban válaszolt a kelleténél. Egészséges vagyok, nincs semmilyen betegségem, van pénzünk mindennap ételre,gázra,stb. van a fejünk felett tető..:)

szóval jó is, és rossz is a karácsonyom. attól függ, hogy milyen szemszögből nézem:)

2011. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Amit vettem-készítettem nekik ajándékot, le se szrták.
2011. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Látom, mindenkinek "jól" telik ez a qrva karácsony!
2011. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!