Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek jó a karácsomyotok?...

Nektek jó a karácsomyotok? Családdal esteelg barátokkal? Na meséljetek!

Figyelt kérdés
ha rossz,ha jó bármit.. lehet panaszkodni örömködni.. kort és nemet bármit írhattok..
2011. dec. 24. 16:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen jó :) Kaptam egy két pólót aminek nagyon örültem, családomnak tetszettek az ajándékaim, holnap megyek páromhoz :) Minden tök szuper

21L

2011. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint a tobbi nap. Anyam lelepett a tesomhoz, en itt maradtam a macskaval, aki szunyal. Fa nincsen, se semmilyen disz. Ezzel nincs bajom, tobbyire hidegen hagy a karacsony, csak sajnos kaja sincs, ami mar kezd zavarni, mert ehen halok. Ettem egy kinai levest, de az kevesnek bizonyult. Egyebkent tanulok, az is rettento izgalmas. Valamint meg kene irnom hataridore egy darabot, de nincs ihletem. Nalam ennyi, kivancsian varom a tobbi valaszt. :)
2011. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó lenne, itt ülnék és olvasgatnám a GYK-t?
2011. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
mi még nem ajándékoztunk.nekem az a bajom hogy kárhogy már Mamóca nem lehet velünk:(amúgy jó:)vagyis ma.
2011. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok meg..szinte mindenki karácsonya rossz:S Jó lenne tudni az okát miért..erre vagyokfőként kiváncsi..
2011. dec. 24. 17:04
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jó. A szokásos.


Anyu iszik és főz.

Apu iszik és alszik.


Fa van, ajándék van. Nincs hangulat, csak feszültség, fájdalom. Nincsenek illatok, csak szagok. Nincs már család. Nincsenek már testvérek. Folyamatosan hullik szét minden azóta, hogy megszülettem...

2011. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Na hello. :)

Fos, mint mindig. Délelőtt már ment a bőgés, nem tudom miért, mert visszazavartak a szobámba. Délre megjött nagyanyám, akitől ismét meghallgathattuk, hogy milyen depressziós, miért nem süt a nap, és ugye lesz még tavasz, és ehhez hasonlók. Aztán hazakísértük, mert elfelejtette, hogy hova tette a műfenyőjét, vagyis egyáltalán a műfenyő létezését is elfelejtette...

Nemrég hazajöttünk, kb. 5kor. Átadtuk az ajándékokat, és most már mindenki csinálja a dolgát. Anyám mosogat, én gépezek, tesóm is, apa meg ül a konyhában és beszél anyámmal. Na nálunk ennyi a karácsony. Bullshit az egész.

És akkor nem értik meg egyesek itt,hogy miért nem öltözök fel kisestélyibe, ha karácsony van. Hát ezért.

28án jön a barátom és visszamegyünk a koleszba, ott aztán együtt karácsonyozunk. Az talán jobb lesz.

2011. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében jó!:) A párom nagyon örült az ajándékának,ami nagyon jól esett!:)))) Mindenkinek tetszik az ajándék,és nekem is,amit eddig kaptam!:) később Anyuékkal vacsizunk,a barátom talán átjön este,mindennél jobban szeretnék vele lenni!
2011. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Sz.ar. Most koltoztem kulfoldre, utalom az egeszet, de mar muszaj csinalni, egy lelket se ismerek, raadasul Eszak-Europaban vagyok, itt van kb 4 ora szurkeseg (ez a nappal), aztan koromsotet. A fel napot vegig bogtem, aztan belattam, hogy huszoneves lanykent,ez mar luxus, majd csak jobb lesz... Es neked kerdezo?
2011. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
alkesz anyámmal vagyok, már alszik, barátom elhagyott 4 év után, a fát feldíszítettem, kaja nincs, fűtés nincs, egyébként minden rendben 20L
2011. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!