Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szállodában karácsonyozni,...

Szállodában karácsonyozni, hogy nyugtom legyen? (hosszú, légyszives azért válaszolj)

Figyelt kérdés

Röviden az a helyzet, hogy párommal(azért írom így mert kicsit bonyolúlt lenne a mostani helyzetre nevet találnom)

12 év együttélés után, kiderült, hogy megcsalt. Ugyan csak egyszeri alkalommal, de bennem ösztört mindent amit iráánta éreztem. Megbeszéltük, hogy vége. igen ám... de van egy lányunk és egy szép nagy törlesztőnk, amit tőlem vonnak. Egyikünk sem tud kilépni ebből. (nem tudnánk egyedül fizetni , sem kifizetni a másikat) megbeszéltük, hogy vége van köztünk, de közösen élünk tovább mivel nincs más.(szüleimhez nem tudok menni, mivel hát ők is érdekesek, de ezt kicsit lejebb kifejtem majd) párom most él mint a kiskirály, mivel trehány nekem meg a halálom a kosz, ugy van vele, hogy ugyis megcsinálom. Semmit nem csinál, és visszaél a helyzettel. Mivel tőlm vonják a törlesztőt, nekem nem marad egy ft. sem, ha ő a rá eső részét nem adja oda. A sexxel zsarol folyamatosan, ha nincs kedvére való(hiába szkítottunk) nem adja oda, ordibál veszekszik gyerek elött. Én meg már kinomban együtt vagyok vele,hogy ne terrorizálja a gyerekünket,(milyen már) és odaadja pénzemet, hogy el tudjam látni a mindennapokat. Már szó szerint undorodom a sextől annyira megutáltatta velem. Ku.rvának érzem tőle magam.. mert kb. azzá tesz.. "odadom a pénzed, ha leszo-- ....sejtitek.. meg ilyenek, és hiába nem csinálom, elnézi, hogy nincs miből főzzek... senkihez nem fordulhatok. Már több munkát én sem birok. Hagyjam veszni az egész eddigi munkánkat, és adjuk el a lakást(bár kétlem, hogy ma megvennék) de albérletbe egyedül gyerekkel.. nem tudom hogy jönnék ki anyagilag.

Karácsonynak a szeretetről kéne szólnia, én meg mindjárt idegösszeomlok. Szüleim is érdekesek, mondtam nekik, hogy jó lenne ha mi (lányom és én)szenteste itt lennénk náluk, erre anyám fintorog, hogy mindig itt vagytok.. de gyertek nyugodtan.. (amikor párom otthon vn, szabadnapos tényleg ott vgyunk mert nem bíro már idegekkel vele) ilyen és ehhez hasonló megjegyzések .. ugyhogy biztosan nem megyek oda sem. Innen jött, hogy szállodában karácsonyozni , vajon mennyiből lehetne..stb.. ja és hozzátenném, hogy apukámmal most vesztem össze, mivel elég érdekes volt ő is.. anyukám kitalálta, mivel szakadt az esső, hogy jöjjön értünk kocsival, mivel mi csak biciglivel tudtunk volna átmenni hozzájuk szülinapozni. én mondtam, hogy nem kell mert megoldom ernyőt fog a gyerköc majd és kész.. de erőszakoskodtak, majd este mikor hazafelé jöttünk volna a gyerek erősebben csapta be az ajtót.. nagypapa pedig 200dbellel, ráüvöltött hogy ha mégegyszer előrordúl " lehet hazatakarodni gyalog" na én meg normál hangon megkérdeztem tőle, hogy most jó nagyszülőnek érzed magd???? (amugy a gyerekem nem rosszcsont, csak nekünk nincs autó és nincs hozzászokva) ja és elnézte, hogy 8km. "hazatakarodtunk" gyalog.....


ilyen helyzetben mit tennétek?? én tanácstalan vagyok..


2011. dec. 20. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon sajnállak,én biztos ha még az ellenségem lenne ilyen helyzetbe befogadnám:))))Remélem megoldódik legalább karácsonykor a problémád:))))
2011. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Első karácsony a babával kontra "a gyerek erősen csapta be az ajtót".

Babák mióta tudnak ajtót becsapni...?

2011. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben biztos beszereznék egy férfiak iránt érdeklődő testépítőt, aki választás elé állíthatná a férjedet: odaadod a pénzt, vagy lesz..sz...
2011. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
az én gyerekem nem kicsi, a barátnőméknél első karácsony a picivel, azért nem akarok zavarni, ergo... nekik kicsi a gyerek nem nekem. bocs ha félreérthtő volt
2011. dec. 20. 18:23
 15/15 anonim ***** válasza:
ha jól veszem ki,anyukáddal nincs bajod, csak apukáddal...hát karácsonyozz vele...
2012. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!