Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a JOZEFA névről?

Mit gondolsz a JOZEFA névről?

Figyelt kérdés
Lány név, anyakönyvezhető, nem vagyok cigány. Régen hercegnők, bárónők, grófnők viselték ezt a nevet.
2011. dec. 16. 20:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
56%
borzalmas és undorító ízlésed van... mit akarsz ezekkel a hercegnőkkel meg hasonlókkal? Ezekről 1. senkinek se ők jutnak eszükbe 2. szinte senki se tudja hogy ezek hercegnők neveik voltak 3.ez a mai világban romás,cigányos 4.fogadd el a tényt.
2011. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, akkor elég műveletlen vagy, ha nem tudod, hogy ezeket a neveket hercegnők viselték. :) Sajnállak. Gondolom a diszkóban nem ez a menő téma.
2011. dec. 17. 00:50
 23/41 anonim válasza:
39%
Mit szólsz a Dzsenniferhez vagy Pamelához?
2011. dec. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt egy csigám, azt hívtam így. :-)
2011. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a ma 00:10-es válaszolóval. Minek ilyen giccses nevekkel elrontani a gyerek életét?
2011. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindenki Fanni meg Réka. Bocsi.
2011. dec. 17. 14:34
 27/41 anonim ***** válasza:
Még nagyon sok normélis név van a Fannin meg a Rékán kivül is,régi magyar nevek,nem kell Pamelának,meg Esmeraldának hivni a gyereket mert épp az megy a tévében,és milyen jó lesz egyedi külföldi név a gyereknek,de épp hogy tucat már.Ősi magyar nevek meg elvannak felejtve pedig szebbek,mint dzsenifer,dzsáklin és társai,amik jól írták,még cigányosak is.Annyi szép magyar női név van.Ha valaki külföldre megy akkor még megértem,de komolyan hemzsegnek itt mo-n a dzseniferek,stb-k.
2011. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

És ki a jó anyám mondta, hogy Dzsennifernek akarom elnevezni a gyerekemet????

Mocskosul nem emlegettem se Dzsennifert, se Pamelát.

Olvasni tudni kellene, kedves válaszoló.

Amúgy például egyik kedvenc nevem a Villő, ami régi magyar név.

2011. dec. 17. 14:57
 29/41 anonim ***** válasza:
Igen de a Jozefa hajaz a dzseniferre,az is cigós név.
2011. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

XD

A Jozefa [1] a József név latinos Josephus változatának női megfelelője.


Egyáltalán nem hajaz a Dzsenniferre. Gondolkodni tudni kellene. Majd ha Klarissza meg Melissza meg Melitta meg ilyen rib*nck*rva nevekkel kapcsolatban tettem volna fel kérdést, mondhatnád, hogy cigányos.

A Jozefa, Jozefina egyáltalán nem cigányos. Helószia.

2011. dec. 17. 15:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!