Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a JOZEFA névről?

Mit gondolsz a JOZEFA névről?

Figyelt kérdés
Lány név, anyakönyvezhető, nem vagyok cigány. Régen hercegnők, bárónők, grófnők viselték ezt a nevet.
2011. dec. 16. 20:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Te már választottál egy nevet,irtál köré egy kérdést,és akinek nem tetszik az a név leszólód,minek kérdezel,ha már úgyis döntöttél?A gyakori válaszólóinak választod a nevet,nem akkor meg?Amúgy mindegy milyen ronda egy név,csak a gyerekkel van kib..va,ismerösöm Zizinek anyakönyveztette a lányát,és nem érti hogy az ovis Zizike méirt bögve megy haza az oviból,mert kiröhögik,kicsúfolják,egy ilyen névvel a lányod ,hogy Jozefa,ami picit zsidós,bibliás,férfias,céltábla lesz a piszkálódó gyerekeknek...
2011. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
A listából az Eugénia ,és Auguszta tetszik,bár az Aguszta is könnyen gúnyolható langusztának.
2011. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem, hanem feltettem egy kérdést. Amúgy abszolút nem férfias. Az én nevem is zsidós, sőt, szó szerint azt jelenti, hogy zsidó nő, mégsem csúfoltak ezzel sosem.
2011. dec. 16. 23:08
 14/41 anonim ***** válasza:
Igen mert a mi időnkben nem volt ennyi gonosz gyerek a mai gyerekek már gonoszak és akit kinéznek akár név akár más miatt azt szarrá oltják,csúfolják,főleg ovi,iskola szinten.
2011. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

A mi időnkben? :D Honnan tudod hány éves vagyok?

De igen, pontosan voltak ilyen gonosz gyerekek, mint amilyenek most voltak. A gyerekek mindig gonoszak. :)

2011. dec. 16. 23:17
 16/41 anonim ***** válasza:

A Josefát és a Josefinát a spanyolban úgy (is) becézik, hogy

1. Pepa

2. Fina

3. Pin@

2011. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
És a Jozefa magyarosított változatához, a Józsához mit szólsz? (Hacser Józsa művésznő viseli ezt a nevet.)
2011. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Az is tetszik. De nem akarok Mo-n maradni...
2011. dec. 16. 23:23
 19/41 anonim ***** válasza:

Hát én se szeretnék itthon maradni sokáig, mert nem tudok megélni.


Amúgy a Jozefinnek az egyik angol becézése, a Josie (Dzsozi) szerintem nagyon jópofa.


Vilhelmina: hm, ez a Vilmos (külföldi) női változata, a Vilma szerintem egyszerűbb. A Vilhelmináról az Ugly Betty gonosz karaktere, Vilhelmina Slater ugrik be.

2011. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Az Eugénia jó...


(Én sajnos rengeteg spanyol nyelvű telenovellát nézek és ott általában a neveket úgy adják a szereplőkhöz, hogy kifejezze az adott karakter viselkedését kicsit. Az Eugenia szerintem olyan "tiszta" hangzású, persze spanyolosan kiejtve.)

2011. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!