Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hetes hugimnak egy picit,...

3 hetes hugimnak egy picit, de tényleg egy nagyon picit megráztam a fejét, nem lesz semmi baja, ugye?

Figyelt kérdés
Olyan bűntudatom van, Istenem, kérlek ne legyen semmi probléma ebből. :(
2011. dec. 16. 20:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
akkor te nem megráztad
2011. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Amikor szembesültem azzal, hogy mit tettem, egyszerre kivert a víz, és össze-vissza tettem fel a kérdést, de annyira pánikolok most, hogy nem tudok tisztán gondolkodni.


Most, ahogy kb. leírtam a helyzetet, szerintetek, akkor ugye nem okoztam kárt benne?


Én esküszöm, hogy soha többé nem fogok hozzáérni, csak ne legyen semmi baj.

2011. dec. 16. 20:48
 13/28 A kérdező kommentje:

Terhes maradt anyukám, és nem akarta elvetetni.

18 vagyok.

2011. dec. 16. 20:49
 14/28 anonim ***** válasza:
19%
Szegény, nehogy már te hibáztasd magad. Anyukád nem neked szülte, ha már ilyen felelőtlen volt, ne te vigyázz rá, hanem ő. Eleve milyne már, hogy ennyi idős gyereke mellé vállal valaki tesót, ilyet nem is hallottam még.
2011. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Rendes tőled, hogy segítesz anyukádnak. Nem hiszem, hogy ennyitől baja lenne. Amikor 1 napos se volt a kisfiam, ráejtettem a mobilom a fejére. Csak pislogott csóri. Nem lett semmi baja. Az agresszív kommentelők pedig jobb lenne, ha gyorsan megnyomnák a kis x-ecskét a képernyő jobb felső sarkában.
2011. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
akik utoljára írtatok gondolkozzatok már, ha a kérdező nem azt írta volna, hogy megrázta, hanem a valós dolgot írja, hogy erősebben megtörölte akkor nyilván senki nem ír rosszat neki.
2011. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, neked, mint hasonló szituáción átesett személynek, azért úgy érzem, jobban hiszek (vagy akarok hinni? hmm), remélem, nagyon remélem, hogy neked lesz igazad!!!


De mindenkinek köszönöm, aki vette a fáradságot, és válaszolt!

2011. dec. 16. 21:10
 18/28 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve nem vadult a babával. Nem gondolom, hogy ezért le kéne cseszni.
2011. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű, hogy én rontottam el az egészet, a pániktól azt se tudtam, hogy mit írok, csak minden áron meg akartam győződni, hogy semmi maradandó károsodást nem okoztam a bébinek, lehet, hogy fölfújtam, az egész valószínű nem tartott 10 másodpercig se, belátom, hogy borzasztót hibáztam, egy kisbabához nem lehet így viszonyulni, mostmár kezdek megnyugodni, az előző 30 percben azt se tudtam, élek vagy halok.
2011. dec. 16. 21:16
 20/28 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi baja nem lesz,ettől tuti nem.Egy csecsemő azért nem olyan mint a tojáshéj.Látnád hogy mit művelnek velük közvetlen szülés után elképednél.Szoval nyugi.

Egy anyuka.

2011. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!