Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hetes hugimnak egy picit,...

3 hetes hugimnak egy picit, de tényleg egy nagyon picit megráztam a fejét, nem lesz semmi baja, ugye?

Figyelt kérdés
Olyan bűntudatom van, Istenem, kérlek ne legyen semmi probléma ebből. :(
2011. dec. 16. 20:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, az Isten áldjon meg!
2011. dec. 16. 22:36
 22/28 anonim ***** válasza:
Remélem, minden rendben van! Szerintem sem történt baj. Az agyamentekkel meg ne foglalkozz, konkrétan, aki azon szörnyülködik, hogy miért te vigyázol rá, ill. anyukád milyen felelőtlen volt, stb. Nem tudom, ezt miből következtette ki. Nagyon rendes lány lehetsz! Anyukád örülhet neked. Nekem 10 a nagylány, 6 hónapos a pici, 28 vagyok, de ha lesz még tesó, remélem a nagylány hozzájuk is így fog hozzáállni!
2011. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baja nem lesz, a gyerekek azért elég ellenállóak. :D Ha izomból elkezded rázni, meg földhöz vágod, persze hogy baja lenne, de ilyet mégis milyen állat tenne...

Azért az ősember gyerekek is megmaradtak valahogy, pedig szerintem nem úgy bántak velük, mint mostanában. :D Semmi baj nem lesz, nyugi. ^^

2011. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, nagyon édesek vagytok.


Nekem nem teher foglalkozni a kicsivel, szívesen teszem, legalább beletanulok ebbe is, meg végülis a hugim, szeretem nagyon. :)

2011. dec. 17. 16:29
 25/28 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte, hogy van a baba.


Eddig úgy tűnik, semmi baja, de most kevésbé sírósabb. Lehet, hogy ez miattam?

2011. dec. 18. 08:53
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Tudod, milyen cuki lesz majd, mikor megismer téged? Kicsi 6 hónapos, múltkor otthagytam anyóséknál a naggyal, aki elment boltba, hát a pici úgy sírt, hogy folytak a könnyei, legörbült a szája. Mikor 10 perc után belépett a nővére, egy pillanat alatt abbahagyta a sírást, ő úgy megnyugodott. Pedig csak 6 hónapos, de így hozzánőtt a tesóhoz! Gratulálok anyukádnak, nagyon rendes lánya van! Remélem, az én lányom is ilyen lesz!
2011. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Most hízik a májam. :)
2011. dec. 18. 10:50
 28/28 anonim válasza:

Én 14 hónaposan leégedtem magam forrovizzel fél évesen leestem a mosogépről :D Nem let semmi bajom, szerintem :D


te gyerek most dönzsd el hogy megrásztad csóró gyereket vagy ide oda pofisztad ?

2011. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!