Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a fenét csináljak?

Most mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Párommal öt éve vagyunk együtt,van egy gyönyörű három éves kislányunk. Egy éve kezdődött el minden,elkezdett hanyagolni, de úgymond szerencsére csak engem, a kislányukért rajong,és ennek örülök. Velem szemben viszont távolságtartó lett. Régen imádta,ha hozzá bújtam,ha megpusziltam a nyakát,arcát,ha simogattam a fülét,hátát,ha csak úgy kedveskedtem neki,kikészítettem a munkás ruháját minden este,csináltam neki reggelit,stb. És soha nem volt olyan,hogy visszautasítson,ha szeretkezni akartam vele. Most meg az ellenkezője. Hetente egyszer szex,mert ez már nem szeretkezés,legalábbis részéről. Nem érdekli,nekem jó e,és akkor is csak akkor vagyunk együtt,ha ő kezdeményez. Ha én mászok rá, akkor minden kifogása van,pl: nyikorog az ágy,felkel a gyerek, túl fáradt stb..Minden irritálja amit csinálok. Este is csak meg akartam simogatni a kezét,mire elhúzta. Rá akartam tenni a mellkasára a fejem, hogy úgy tévézzünk,és inkább odébb csúszott az ágyon. Ez megy egy éve.. többször kérdeztem már tőle, mi a baj? miért ilyen távolságtartó velem? van e valakije? -persze sose adott rendes választ. "Fáradt vagyok, ennyi az egész. Nincs senkim" -felvetettem, menjünk külön, azt nem akarja. Teljesen megváltoztam, miatta... 158 cm voltam és 58 kg. Aztán ha meglátott az utcán egy olyan alkatú lányt,mint én, megjegyzéseket tett:"tök kövér,hogy néz már ki,gusztustalan,"stb..totálisan lefogytam 40kg vagyok,és le se...befestettem a hajam,hogy hátha talán tetszik neki-észre se vette-rajta kívül persze mindenkinek feltűnt, hogy barnából mahagóni lett. Hazajön délután a munkából,felkapja a gyereket,és én meg mintha nem is léteznék. El akarom hagyni, de a gyerek is imádja őt. Félek,hogy nagyon megviselné. Egyszer voltunk két napot nélküle, borzalom volt,egyfolytában Apát kereste. Egyedül Ő tart össze minket,meg bennem a remény, hogy biztos szeret, csak... Most akkor meg mi a fenét csináljak? Kezdek teljesen tönkremenni.
2011. dec. 12. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a gyereknek sem jó, ha a szülei csak miatta vannak együtt közben meg már nem is szeretik egymást.


Attól mert még van egy kisgyerek, te egy külön emberi lény vagy. A szüléssel nem mondtál le a boldogságra való jogodtól.


Én a helyedben lépnék, a gyerek pedig majd megszokja az új helyzetet - megjegyzem, meg lehet ezt oldani úgy, hogy ne szenvedjen hiányt miatta semmiben sem.

2011. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnálom, hogy így alakult ez nálatok :-( De akárhogy is van, így élni nem lehet.

Nem tudom, van-e lehetőségetek kettesben lenni pár órát? Valahogyan meg kellene beszélnetek ezt az egészet.

Én ezt így nem is bírtam volna egy évig!!!

Ha nem változik meg a férjed akkor szerintem nincs értelme vele maradnod!

Persze tudom, hogy ott a kislányotok.....nehéz is így ez az egész.

De a férjed részéről a fáradtság nem indok arra, hogy ne tudjatok összebújni, és úgy tévézni, vagy megsimogatni téged. Nekem gyanús, hogy van valakije :-(

2011. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyd el,ha nem is váltok el de éljetek egy darabig külön párodnak rá kell jönie arra hogy te is létezel,a szerelem három külömbözö érzésből tevődik össze a nemi vágy a lángolo romantikus érzelmek és a szeretett személyhez való kiegyensúlyozott kötődés,hagy neki időt,ki tartás!!
2011. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!