Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az anyámmal? 13/F...

Mit tegyek az anyámmal? 13/F vagyok a többi lent

Figyelt kérdés

HELO!

az anyám mer rohadzul idegesit

én vagyok a legidösebb fia

de ha a két kicsi csinál valamit nem szol rájuk

de ha én csinálok valamit rögtön ordít

és azut is rámfogja amit nem én tettem és én már nem birom ki de a pofájába orditok mert rühellem hogy csesztet

mit tegyek


2011. dec. 5. 11:30
1 2
 11/16 3rdeye ***** válasza:
hol van heti 9 edzésed? sehol.. :D anyád helyébe olyat leqrnék neked hogy azt el sem tudod képzelni
2011. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11:40-es vagyok...


Az edzéseid nem kifogások arra, hogy ne tiszteld az édesanyádat, és nincs jogod az ott összegyűlt feszültséget kivezetni rajta vagy akárki máson...


Az előttem szólóknak igaza van, hálásabb is lehetnél. Ha pedig ezt nem látod be, akkor legalább ne nehezítsd meg a dolgát...


21/L

2011. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az edzések pont azért jók, mert levezetik a felesleges energiát, feszültséget.

Jó nagy gyökér lehetsz, hogy még mellette is ilyen vagy.

Csak édesanyádat sajnálom.

2011. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ne az edzést szidjátok mert az edzést nagyon birom
2011. dec. 7. 09:52
 15/16 A kérdező kommentje:

nem az edzésre fogom

engem az basz fel hogyha a kis 7-és 12éves tesom csinál valamit nem mond nekik semit de ha én akkor velem rögtön ordit

2011. dec. 7. 09:55
 16/16 anonim ***** válasza:

11:40-es vagyok... (ismét, látod foglalkozok veled. :P)


Mondtam már, hogy beszéld meg vele a problémádat. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, aki meg ordít, ott nem a mondanivalóra figyelnek elsősorban...


Anyád értelmes ember. Higgadtan szedd össze magadban hogy mi a panaszod, hogy változtathatnátok a helyzeten közösen, mindenki enged valamit. Kérdezd meg, miért fakad ki, miért feszült..

Mi az írásod alapján csak részleteket látunk, te látod a teljes képet, így a problémádat megoldani is csak te tudod. Az visszaordítás viszont nem megoldás...


21/L

2011. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!