Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az anyámmal? 13/F...

Mit tegyek az anyámmal? 13/F vagyok a többi lent

Figyelt kérdés

HELO!

az anyám mer rohadzul idegesit

én vagyok a legidösebb fia

de ha a két kicsi csinál valamit nem szol rájuk

de ha én csinálok valamit rögtön ordít

és azut is rámfogja amit nem én tettem és én már nem birom ki de a pofájába orditok mert rühellem hogy csesztet

mit tegyek


2011. dec. 5. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tetszik az otthoni rendszer, akkor vonulj be egy intézetbe. Azt nem mondom, hogy költözz el és tartsd el magad, mert sajnos 13 évesen ezt nem engedi a törvény.
2011. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
jelentkezz apádnál két nevelő hatású pofonért, utána meg nézz magadba és kérj bocsánatot anyádtól!
2011. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
36%
biztós klimaxos az aynád
2011. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Biztosan tőled várja el hogy mutass példát a kicsiknek. És gondolom úgy véli, hogy vagy olyan nagy, hogy tudj viselkedni és elgondolkodni ezen.

Szerintem inkább beszélgess el vele és ne ordítozz az anyáddal... Biztosan feszült.


Tudod annak idején sokat álltam az öcsém helyett sarokban, mikor volt, hogy nem én voltam a hibás és amíg ácsorogtam a szemem előtt játszott a számítógépen...

A nagyobbaknál az elvárások is nagyobbak.


21/L

2011. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha én lennék az anyád és a"pofámba" ordítanál, kapnál két olyan sallert ,hogy a fal adná a másikat. A fogalmazásodból ítélve valószínűleg tiszteletlen vagy anyáddal. Mivel te már nagyobb vagy, mint a kistestvéreid, gondolom több olyan dolgot vár el tőled, amiket a kicsiktől még nem. Ők is lesznek majd kamaszok, és őnekik sem fog majd mindent megengedni, ezt ne kivételezésnek vedd.
2011. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
heti 9 edzésem van ne csodálkozzon hogy feszült vagyok és én azért orditok mert elegem van
2011. dec. 5. 11:58
 7/16 bánomisén ***** válasza:

Talán csökkentsd az edzéseid számát, akkor majd csökken a feszültség is. Nem szükséges heti 9 edzést csinálnod 13 évesen, ha nem bírod.

Mi az, hogy anyukád "pofájába" ordítasz??? Ha ő nem lenne, te sem lehetnél, ezt jó lenne, ha végiggondolnád és villámgyorsan bocsánatot kérnél tőle. Egyelőre ő tart el, legyél ne hálás és ne ordibálj.


Az meg, hogy a testvéreiddel szemben más elvárásai vannak, természetes, hiszen ők kicsik. Ne szemtelenkedj és ordibálj édesanyáddal, akkor majd veled sem lesz olyan szigorú.

2011. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bánomisén ***** válasza:
*legyél neki hálás - bocs, lemaradt pár betű
2011. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi a fenének annyi edzés, ha nem bírod? A kiegyensúlyozott légkör ezerszer fontosabb, mint akármilyen edzés! Ha az anyád erőlteti ezt a bírhatatlan tempót, akkor megértem, hogy rajta töltöd ki a feszültséged, de ha Te vállaltad be ezt a terhelést, akkor el kéne gondolkoznod valami megoldáson.
2011. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát nézd:


Először is a helyesírásod hagy némi kivetnivalót, de vegyük úgy, hogy nem szóltam :)

Másodszor, olyan embert szidalmazol, aki 13 éve etet, ruház, gondodat viseli, tetőt teremt a fejed fölé. Biztos ez a legnagyobb baj az életedben, hogy rád szokott szólni? És biztos az a megoldás, hogy a "pofájába ordítasz"?

2011. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!