Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Apukák! Őszintén,...

Kedves Apukák! Őszintén, miért nem látogatjátok első házasságotokból született gyermekeiteket, ha egyébként második gyermekeitekért meg odavagytok?

Figyelt kérdés

Olyan apukák őszinte véleményére lennék kíváncsi, akik még nem is találkoztak első gyermekükkel, de új házasságukból született gyermekeikért meg rajonganak.

Páromat nem érdekli a kislánya, aki egy rossz házasságban született. Viszont nekem nem hagy békét, hogy szüljek neki, mert imádja a kisgyerekeket. Hogyan jut el valaki odáig, hogy nem érdekli a saját véréből született kis élet. Kedves Apukák, magyarázzátok már el ezt nekem! Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 4. 20:00
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Na, ez egy értelmes válasz. Köszönöm!
2011. dec. 4. 20:27
 12/36 anonim ***** válasza:
94%

OFF: A 4 éves kislány azért még nem olyan nagy. Simán tudna vele jó kapcsolatot kialakítani, csak egy kis türelemre lenne szükség hozzá (nyilván nem fog egyből a nyakába ugrani, h jajj, apa, de jó, h látlak, hiszen eddig nem is találkoztak sűrűn). Most még lehetne jó viszony köztük, de mondjuk 8-10 év múlva ez már esélytelen.

Egyébként lehet enyhíteni a jelzőket, de aki csupán a volt párja iránt érzett ellenszenv miatt nem látogatta eddig a gyerekét, annál azért problémák vannak. Nem a párját kell látogatni, hanem a gyerekét, ha eddig nem jut el agyban, az nagyon szomorú...

2011. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Ez viszont igaz! Nagyon igazad van.
2011. dec. 4. 20:32
 14/36 A kérdező kommentje:
De még mindig nem hallottam egy apuka véleményét sem!
2011. dec. 4. 20:33
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok apuka, az én apám is olyan volt, mint a párod.

Én mindig másodrendű voltam mindenben, ha a féltestvérem ajándékot kapott gyerekkoromban, pl. egy magnót, én egy kazettát. Soha nem vitt el magukkal nyaralni. Felnőtt koromban kitagadott gyakorlatilag, azt mondta, hogy csak a féltestvérem a gyereke, én csak vendégként mehetek a házába. Amikor meghalt, semmit sem örököltem utána, mert már a halála előtt a "gyerekére" íratta mindenét.

Szóval a féltestvéremet szerette, engem nem. Szóval ha a te férjed is ilyen lesz, hát...

2011. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hiszem, hogy apukák fognak ide írogatni, de sok szerencsét hozzá.

Azért akik eddig hozzászóltak (én is, nem ismétlem most magam), szerintem írtak elgondolkodtató dolgokat, bár szerintem cseppet átsiklottál felettük és kötöd az ebet a karóhoz.

2011. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem akart az apám, ezért elváltak a szüleim, a bátyámat igen. Azért nem akart, "mert ő csak egy gyereket tud eltartani". Majd fizette mindkettőnk után a gyerektartást és elvett egy kétgyerekes nőt, akinek viszont a gyerekeit eltartotta. Én is kíváncsi lennék mi is játszódik le egy férfi agyában.
2011. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert már elmúltak negyven, és megállnak a saját lábukon.
2011. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekelnek a válaszok
2011. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%
A párod érzéketlen. Attól még, mert az anyukával szakítottak, a gyerek apja marad örökre! A gyereknek szüksége van apukára!
2011. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!