Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Puszta pech, vagy valamit...

Puszta pech, vagy valamit rosszul csinalok?

Figyelt kérdés
4 kapcsolatombol eddig 3-al gondok voltak. Ez azt jelenti, hogy 2 meleg volt, egy meg bi. Miert fogom oket ki folyton, mikor tobb jelentkezo is lenne,de en mindig oket valasztom. Pedig egyaltalan nem jonnek be a noies ferfiak,ertsd rozsaszin polo es tarsaik. Eleg paranoias vagyok, igy az se mondhato, hogy nem figyeltem oda elegge. A szexet is akartak. Meg leirni is megalazo....Most van egy parom, aki megkerte a kezem, egyszeruen hiaba szeretek,nem tudok nem arra gondolni,hogy mi van,ha ismet....O egyebkent nem az a tipikus ferfiideal. Magas,vekony,olyan babaarcu, de nem tudom rola elkepzelni,hogy az legyen..bar mikor egyik este azt mondta,hogy faradt es ma inkabb ne,rogton ez jutott eszembe. Hogy szokhatok errol le? Termeszetesen az elozo emberekrol se gondoltam,hogy azok, mindig az volt,hogy utana 1 honapig hanytam,ezt ertsd szoszerint,ennek koszonhetoen a gyomrom is elegge kikeszult. Kerlek ne gyertek azzal,hogy valamit nem vettem eszre, mert ha szerelmesen udvarol,igenyt tart a szexre, akkor mit kellett volna eszrevennem? Viszont most van a paromnak egy haverja,aki elso ranezesre total melegnek nez ki,megkertem,hogy ne talalkozzon vele, mert ...na ertitek,hanyok mar attol is,ha meglatom. De tudom,hogy nem szep ilyet kerni,csak egyszeruen,mar kikeszultem. Hogy lenduljek ezen tovabb? Ez nekem nagyobb megalazas,mintha megcsaltak volna,pedig az se piskota.
2011. nov. 26. 16:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy nem tudsz róla beszélni. Viszont az igennel mindenképp várj addig, amíg az összes kételyed elszáll. Az meg, hogy a gyomrod kikészült szinte "természetes", hiszen nem tudod megemészteni ami veled történt. Mennyi ideje történtek ezek a dolgok? Mert ha már régi történet, de még mindig ezen rágod magad, akkor lehet, hogy jó lenne egy szakemberrel beszélgetned néhány alkalommal. Ő tudna olyan dolgokat javasolni amivel uralhatod a gondolataidat, megtanítana hogyan keveredj ki a rossz érzéseidből.
2011. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az utolso az 3eve. Voltam szakembernel, de nem jutottunk egyrol a kettore,mivel nem tudtam beszelni. A gyomrom valamennyivel jobb,mert mar nem hanyok csak ugy spontan, viszont a "bi" utan mar a 3. volt, es annyira tonkrement a gyomrom, hogy sajnos azzal is adodtak egeszsegugyi problemak, gyomortukrozes lett a vege. Szedek ra gyogyszert, meg elvileg mar ugy ahogy rendben van, de erzem,hogy fizikailag sincs rendben a gyomrom teljesen,es neha meg ram jon a hanyhatnek. Talan megint megprobalom a szakembert. Csak az a baj,hogy most se erzem ugy,hogy megkonnyebbultem volna, azt mondjak segit, ha konnyitunk magunkon. Most is ugyanolyan hulyen erzem magam,hogy ezt leirtam, mert vegulis sok ertelme nem volt. De azert koszonom szepen a biztato hozzaszolasaid.
2011. nov. 26. 19:21
 23/25 anonim ***** válasza:

Igen, 3 év rengeteg idő arra, hogy gerinctelen alakok miatt edd magad. Az is érthető, hogy senkinek a világon nem tudsz és nem akarsz róla beszélni. De! (Tudom, nagy hülyeségnek tűnik, de légyszi, próbáld ki!) Papír meg toll van otthon. Vagy még ez sem kell, elég hozzá a gép. Nyitsz magadnak egy új dokumentumot, mintha levelet írnál. És elkezded írni és írni az összes fájdalmadat, mindent ami csak eszedbe jut. A létező legrondább szavakat is használhatod, soha senki nem fogja látni. Mindent, amit érzel, ami csak eszedbe jut. Hogy gyűlölet vagy önsajnálat, teljesen mindegy. Ha közben sírni kell, akkor sírj nagyokat. Két haszna lesz, megértem, ha nem hiszed el. Az első: az agyad úgy lefárad, hogy már erőd sem lesz tovább rugózni ugyanezen. A sírás felszabadítja belőled a legmélyebb fájdalmakat, ez után törvényszerű az enyhülés.

A második: minél többször írod le, úgy érzed, hogy meghallgattak téged és megértenek mások is. Igaziból jobb lenne füzetbe írni, de ott félned kell, nehogy valaki beleolvasson. Ugyanis ha pár hét múlva visszalapoznál, magad is látnád, hogyan tisztulnak a gondolataid, hogyan hagyod magad mögött a fájdalmat. Mikor leírtál mindent ami fáj, azt, hogy milyen nyomorultul érzed magad, a végére írd oda, hogy de: mennyivel rosszabb lenne, ha lenne tőle gyerekem, szabadulni sem tudnék egy életen. Vagy lenne közös lakás hitellel, szintén ezer éves kötelék. És milyen jó, hogy "csak" ennyi történt, hogy ilyen "olcsón" megúsztad. Ezzel pedig reményt adsz magadnak, és nagyon lassan elkezd kiderülni az ég. Még meg is köszönheted írásban, hogy csak ez volt az ára annak, hogy megtanuld, milyen emberek élnek a földön, hogy nem az egész életed ment tönkre. Nem biztatlak, ez egy nagyon kemény dolog, mert szándékosan kell fájdalmat okozni magadnak, de járható. Tehát: a végére mindig biztatást írj, és ne erőltesd, hogy mikor lesz már eredménye, mert azzal hátráltatod a gyógyulást. Szorítok neked, a te életedet senki nem teheti tönkre, csak te magad. Akár így, hogy érdemtelen emberekre pazarolsz éveket még akkor is, ha már véget ért a kapcsolat.

2011. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudom érthetően írtam-e, ezt nem egyszer, hanem minden egyes nap tedd meg, amíg már egyszerűen kedved sem lesz gondolni az egészre.
2011. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, mindenkeppen kiprobalom!
2011. nov. 26. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!