Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Puszta pech, vagy valamit...

Puszta pech, vagy valamit rosszul csinalok?

Figyelt kérdés
4 kapcsolatombol eddig 3-al gondok voltak. Ez azt jelenti, hogy 2 meleg volt, egy meg bi. Miert fogom oket ki folyton, mikor tobb jelentkezo is lenne,de en mindig oket valasztom. Pedig egyaltalan nem jonnek be a noies ferfiak,ertsd rozsaszin polo es tarsaik. Eleg paranoias vagyok, igy az se mondhato, hogy nem figyeltem oda elegge. A szexet is akartak. Meg leirni is megalazo....Most van egy parom, aki megkerte a kezem, egyszeruen hiaba szeretek,nem tudok nem arra gondolni,hogy mi van,ha ismet....O egyebkent nem az a tipikus ferfiideal. Magas,vekony,olyan babaarcu, de nem tudom rola elkepzelni,hogy az legyen..bar mikor egyik este azt mondta,hogy faradt es ma inkabb ne,rogton ez jutott eszembe. Hogy szokhatok errol le? Termeszetesen az elozo emberekrol se gondoltam,hogy azok, mindig az volt,hogy utana 1 honapig hanytam,ezt ertsd szoszerint,ennek koszonhetoen a gyomrom is elegge kikeszult. Kerlek ne gyertek azzal,hogy valamit nem vettem eszre, mert ha szerelmesen udvarol,igenyt tart a szexre, akkor mit kellett volna eszrevennem? Viszont most van a paromnak egy haverja,aki elso ranezesre total melegnek nez ki,megkertem,hogy ne talalkozzon vele, mert ...na ertitek,hanyok mar attol is,ha meglatom. De tudom,hogy nem szep ilyet kerni,csak egyszeruen,mar kikeszultem. Hogy lenduljek ezen tovabb? Ez nekem nagyobb megalazas,mintha megcsaltak volna,pedig az se piskota.
2011. nov. 26. 16:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Valami csak lehet veled, vagy rajtad, ami felhívja a " büszkén mások" figyelmét. Ugyanis ők nem lettek többen ( sokkal), és eléggé tartanak is az elutasítástól. Így csak akkor mernek kezdeményezni, a biztosak a dologban Csak azt nem értem, ha az illető bu.zi, azt azért látja, hogy te nő vagy. Szal eléggé látszik rajtad?
2011. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Haha,igen. Gondoltam egyertelmu a szituacio. En huszas eveimben jartam,ok harmincas ferfiak voltak, mellesleg jol szitualtak, jol kerestek etc. lenyegeben en voltam az "alibi" baratno, kesobb feleseg is. Mar az is meghokkento,hogy egyszer elofordul,de hogy 2x...a bi dolog mas,de szamomra az is gusztustalan.
2011. nov. 26. 17:11
 3/25 A kérdező kommentje:
kesobb feleseg is lettem volna, mert az egyikuk mar megkert, a masikkal,"csak" tervezgettuk.Sajnos kesobb derult ez ki..
2011. nov. 26. 17:12
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos a kérdésed! :)

Megfordítva olyan, mitha ezt kérdeznéd:

Puszta szerencse, vagy valamit jól csinálok? A francia kártyapakliból mindig jokert húzok. :)

Ez csak pech. Ne hibáztasd magad. Nem hiszem, hogy lenne bármilyen olyan női praktia, amivel bevonzanád a melegeket.

Mellesleg nem csodálom, hogy paranoiás lettél. Bízd az időre a dolgot. Előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból.

2011. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de el nem tudom képzelni, hogy 30-as jól szituált meleg veled akar lenni, szexelni és feleségül venni, még ha alibiből is, a bi-t elhiszem, de a melegeket nem, ismerek párat, már nem a 60-as években élünk, ennyire már nem rettegnek.
2011. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
17.40-es: Koszonom, az ertelmesnek cseppet sem tuno hozzaszolasod. Az,hogy te mit hiszel,az egy dolog. Ez megtortent es ez meg teny. Lehet, hogy te nem tudod elhinni,de nem is ez volt a kerdes, hogy ki hiszi el es ki nem. Aki nem hiszi el,annak nem kell hozzaszolnia a kerdeshez. Elsore kb ugyanez vonatkozik. A masodiknak koszonom a valaszat.
2011. nov. 26. 17:46
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmes volt a hozzászólásom és elég hihetetlen, hogy a melegek szexelni akarnak veled, fel se állna nekik. Szerintem kitaláció, de ha igaz, már bocs, de tényleg nagyon naiv lehetsz, ha nem veszed észre a jeleket.
2011. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés. És miért ne lehetne igaz? Én arra gondolok, hogy az ilyen emberek már a kapcsolat elején látják, hogy jószívű, megértő ember vagy. Ezzel reményt keltesz bennük, hogy te leszel a megfelelő alibi kapcsolat. Hisz mikor eljön az ideje, előállnak a valósággal, te meg a jó szíveddel megszánod őket, minden támogatást megadsz, csak nekik jó legyen. Aki szerint meg a melegek manapság már nyíltan felvállalják ezt, csak három magyar példát mondjanak, akik kiálltak és vállalták a másságukat jól szituált, vezető beosztású emberként.
2011. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Jobb dolgom is lenne, mint ilyesmit kitalalni, de ha csak az igazad hajtod,akkor ugy sem foglak tudni meggyozni, es igazabol nem is akarlak. Az viszont teny, hogy tulsagosan vajszivunek ismer mindenki, amin azota igyekszem valtoztatni. Az viszont nincs a homlokomra irva,hogy ostoba vagyok, kozel sem vagyok az, ha azt nezem eddig mit ertem el a parkapcsolaton kivul.
2011. nov. 26. 18:21
 10/25 A kérdező kommentje:
Az meg szerintem, hogy valaki jol szitualt nem jelenti azt,hogy olyan pozicioban is van,ahol megteheti,hogy homoszexualis legyen.
2011. nov. 26. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!