Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Puszta pech, vagy valamit...

Puszta pech, vagy valamit rosszul csinalok?

Figyelt kérdés
4 kapcsolatombol eddig 3-al gondok voltak. Ez azt jelenti, hogy 2 meleg volt, egy meg bi. Miert fogom oket ki folyton, mikor tobb jelentkezo is lenne,de en mindig oket valasztom. Pedig egyaltalan nem jonnek be a noies ferfiak,ertsd rozsaszin polo es tarsaik. Eleg paranoias vagyok, igy az se mondhato, hogy nem figyeltem oda elegge. A szexet is akartak. Meg leirni is megalazo....Most van egy parom, aki megkerte a kezem, egyszeruen hiaba szeretek,nem tudok nem arra gondolni,hogy mi van,ha ismet....O egyebkent nem az a tipikus ferfiideal. Magas,vekony,olyan babaarcu, de nem tudom rola elkepzelni,hogy az legyen..bar mikor egyik este azt mondta,hogy faradt es ma inkabb ne,rogton ez jutott eszembe. Hogy szokhatok errol le? Termeszetesen az elozo emberekrol se gondoltam,hogy azok, mindig az volt,hogy utana 1 honapig hanytam,ezt ertsd szoszerint,ennek koszonhetoen a gyomrom is elegge kikeszult. Kerlek ne gyertek azzal,hogy valamit nem vettem eszre, mert ha szerelmesen udvarol,igenyt tart a szexre, akkor mit kellett volna eszrevennem? Viszont most van a paromnak egy haverja,aki elso ranezesre total melegnek nez ki,megkertem,hogy ne talalkozzon vele, mert ...na ertitek,hanyok mar attol is,ha meglatom. De tudom,hogy nem szep ilyet kerni,csak egyszeruen,mar kikeszultem. Hogy lenduljek ezen tovabb? Ez nekem nagyobb megalazas,mintha megcsaltak volna,pedig az se piskota.
2011. nov. 26. 16:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Elnezest a sok szoismetlesert, kicsit faradt vagyok, 81%-os koszonom a hozzaszolasod.
2011. nov. 26. 18:25
 12/25 anonim ***** válasza:

Te peches vagy, ők meg szerencsések. Normális férfiak egyedül vannak, az ilyeneknek meg sikerül összejönni egy nővel...

Azonban! Mindegyik rendesen férfiasan öltözködött és férfiasan is viselkedett? Mert ebben eléggé kételkedek.

2011. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Eltűnt a válaszom, na még egyszer:)

Ennek semmi köze az ostobasághoz, egy feleségverő barom sem annak mutatja magát a kapcsolat elején.

Simán az van, mivel te becsületes vagy a pároddal, eszedbe sem jut, hogy ő már az elejétől hazudik és egész más célja van veled, mint neked vele.

Mindenesetre borzasztó lehet, én már olyan esetről is hallottam, ahol apuka két gyerek után közölte az asszonnyal ugyanezt.

Továbblendülni meg egyszerűen nem lehet egy ilyenen, majd az idő tompítja az undort benned, de persze legjobb lenne egy igazi férfi aki mellett már nem is gondolnál ezekre. Még egyet tudj, sajnos egyre kevesebb a tisztességes emberi normák szerint élő férfi, nagy az esély, hogy ilyen-olyan defektje legyen az aktuális "álomlovagnak". Csak annyit tudok, hallgass saját magadra, ha valami furcsa a kapcsolatodban, ne akard meggyőzni magad az ellenkezőjéről. Nem baj, ha nem tudod mi az, de érzed. Úgy még időben, sokkal kisebb sérülésekkel ki tudsz lépni. Ne gondolkodj mi nem jó, ha valami nem jó, azonnal lépj. Magyarázkodnod sem kell. Inkább próbálkozz százszor, mint válassz egyszer, de rosszul.

2011. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ok, ha tényleg igaz, akkor menj el egy AIDS szűrésre, mert ha ilyen gyökerek voltak és így becsaptak, akkor egyéb kis betegségeiket se vallják be.
2011. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Szerintem az oltony eleg ferfias, es otthon sem rozsaszin haloingben flangaltak. Ha pedig mar az elejen b.zisan viselkedtek volna,akkor szoba se allok veluk, kesobb meg nyilvan fura lett volna,ha megvaltoznak.


81%-os koszonom a valaszod. Csak peldaul a jelenlegi kapcsolatomban nem tudom eldonteni,hogy paranoias vagyok, vagy o sem az igazi, nincs vele semmi gond, csak idorol-idore ugyanez felmerul bennem,hogy az elozoekkel se volt.

2011. nov. 26. 18:41
 16/25 A kérdező kommentje:
Mar voltam, eloszor az elso utan, majd a masodik utan, aztan a bi utan is, szerencsere aids az nincs, bar ki tudja lehet e meg mast is osszeszedni, mert van egy eleg makacs meg nem oldodo nogyogyaszti problemam, de termeszetesen jarom az orvosokat sorra.
2011. nov. 26. 18:43
 17/25 anonim ***** válasza:

Na igen, az egészségügyi vonzata meg már csak hab a tortán.

Én például ezért is undorodom a megcsalós tahóktól, milyen jogon dönti el azt bárki is, hogy mit dörgöl belém?

A jelenlegi párodnak egy ideig semmiképp se mondj igent. Neki mesélted? Mit szólt hozzá? Abból is lehet következtetni.

2011. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Neki nem meseltem, megbizom benne, nem errol van szo...de egyszeruen errol nem tudok beszelni,ezert is irtam ide ki,senkinek se mondtam el. Annyira szegyellem magam,nagyon megalazo nekem. Es mikor azt irtam,hogy 1 honapig hanytam,azt nem kepletesen ertettem, most is kavarog a gyomrom,pedig csak irok rola. Viszont nem szeretnem, hogy ez bepiszkitsa a mostani kapcsolatom. A paromnak azt mondtam, hogy azert ne talalkozzon azzal a haverjaval, mert nem birom a melegeket,hat igen,most nem gondol valami liberalisnak...de ez igaz is,ugyhogy nem hazudtam. Mar regota el szeretnem mondani, de valahogy csak nem megy.
2011. nov. 26. 19:01
 19/25 anonim ***** válasza:
Pedig, ha gyanakszol, nem ártana látni őket milyenek együtt, mert sokat leszűrhetnél.
2011. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Okom nincs gyanakodni, leszamitva az"eloeletem", amirol o nem tehet. Barki mas lenne,akkor is igy ereznek szerintem. Viszont ez egy nagyon jo otlet! Valahogy csak elviselem majd azt a pasit egy rovid ideig.
2011. nov. 26. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!