Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme van egy házassá...

Így mi értelme van egy házasságnak?

Figyelt kérdés
Két éve ismerjük egymást, fél éve házasodtunk össze. Az esküvőig nem is volt semmi baj. De utána, ahogy hazajöttünk a nászútról minden megváltozott. Azóta se egy csók, se egy ölelés, se szex. Mikor rákérdeztem, hogy mikor lesznek olyanok a dolgok, mint az esküvő előtt, akkor azt válaszolta, hogy soha. Ő ugyanis már alig várta, hogy összeházasodjunk és végre abbahagyhassa az olyan energia és időpazarló dolgokat, mint a szex. Szerinte a házasság pont arra jó, hogy többet nem kelljen ilyenekkel foglalkoznia. Miután közöltem vele, hogy én viszont semmiben sem változtam, és továbbra is ugyanolyan vágyaim vannak mint előtte az volt válasza, hogy milyen egy büdös r-banc vagyok, és jobban tenném, ha én sem pazarolnám tovább ilyenekre az időmet, és az energiámat. Szerintem viszont egy házasságot két dolog tart össze, 1. a közös élmények, persze nem kell mindent együtt csinálni, 2. a mindkét fél számára kielégítő szex, persze hajlandó vagyok a kompromisszumra, de egészen lemondani nem tudok róla. Ugyanis nem vagyok hajlandó senki kedvéért szenvedni. Ezek után talán nem meglepő, hogy mivel nem változott semmi, ma beadtam a válókeresetet. Szerintetek a két fent leírt dolog egy házasság alapja? Találkozott már valaki ilyen férfival, vagy csak nekem volt ekkora balszerencsém? 33/N 32/F
2011. nov. 24. 17:05
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

En is azt kérdezem, hogy nem vallàsos lett titokban?

Szerintem el kellene vinni szakemberhez, hàtha annak elmondanà mi a problémàja.

2011. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!