Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme van egy házassá...

Így mi értelme van egy házasságnak?

Figyelt kérdés
Két éve ismerjük egymást, fél éve házasodtunk össze. Az esküvőig nem is volt semmi baj. De utána, ahogy hazajöttünk a nászútról minden megváltozott. Azóta se egy csók, se egy ölelés, se szex. Mikor rákérdeztem, hogy mikor lesznek olyanok a dolgok, mint az esküvő előtt, akkor azt válaszolta, hogy soha. Ő ugyanis már alig várta, hogy összeházasodjunk és végre abbahagyhassa az olyan energia és időpazarló dolgokat, mint a szex. Szerinte a házasság pont arra jó, hogy többet nem kelljen ilyenekkel foglalkoznia. Miután közöltem vele, hogy én viszont semmiben sem változtam, és továbbra is ugyanolyan vágyaim vannak mint előtte az volt válasza, hogy milyen egy büdös r-banc vagyok, és jobban tenném, ha én sem pazarolnám tovább ilyenekre az időmet, és az energiámat. Szerintem viszont egy házasságot két dolog tart össze, 1. a közös élmények, persze nem kell mindent együtt csinálni, 2. a mindkét fél számára kielégítő szex, persze hajlandó vagyok a kompromisszumra, de egészen lemondani nem tudok róla. Ugyanis nem vagyok hajlandó senki kedvéért szenvedni. Ezek után talán nem meglepő, hogy mivel nem változott semmi, ma beadtam a válókeresetet. Szerintetek a két fent leírt dolog egy házasság alapja? Találkozott már valaki ilyen férfival, vagy csak nekem volt ekkora balszerencsém? 33/N 32/F
2011. nov. 24. 17:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 zokniszörny ***** válasza:
76%

Pont ez jutott eszembe, hogy végterméket láttál valaha? Mert egy nőnél még rendben, hogy megjátssza az orgazmust, na de egy férfinál aztán elég egyértelmű, hogy mi a pálya.

Ha valóban létezik ilyen, akkor azt kell, hogy mondjam, durva. Nőről még el tudok képzelni ilyet, na de férfiről? Fura.

2011. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
32%
Költözzön össze az anyjával.
2011. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
67%

Atyaég, ez nagyon durva! Előttem már leírták amit én is írtam volna.

Nekem is az a legsanszosabb, hogy homokos. Egyik rokonom nagyon sok homoszexuálist ismer, na ő szokott nekem hasonló sztorikat mesélni hasonló "álházasságokról"-ami undorító szerintem! Olyan is van, hogy 1 leszbi és 1 homokos köt ilyen érdekházasságot-ami megint más tészta.

Ami még eszembe jutott, hogy a férjed esetleg nem magyar??


Egyébként nagyon jól döntöttél, hogy megszabadultál tőle!!! Remélem ezt a 2 és fél év nem hagy nyomot benned és mielőbb megtalálod a "másik feled"!!! Sok sikert hozzá! :)

2011. nov. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
8%
nem. a fent leírt 2 dolog, nem a házasság alapja! az már régen rossz, ha pusztán csak a közös élmények és a szex az alapja bárminek is! rosszul gondolod...illetve ha olyan férfihoz mentél volna akinek szintén az általad említett dolgok lennének az alapok, akkor nem lenne semmi baj....
2011. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó ismerősöm 8évig járt a párjával.Ősszeházasodtak.Nászuton még minden okés volt de amint hazajöttek minden megváltozott.Sex egyáltalán nem volt,se puszi se csók.A pasi ugy beszélt vele mint egy kutyával.A csaj 4hónap után elköltözött,a pasi erre csak annyit reagált"na végre".

A pasi azóta ujraházasodott,elvett egy nála 15évnél fiatalabb nőt,hogy hogy élnek nemtudom.

Azt hittem ilyen nincs,de van,és ugy néz ki nem csak az ismerősöm járt igy.Sajnállak.

2011. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Az kemény ezt ma felolvasom a páromnak.Az is felütötte a fejemet hogy nem beszélsz a szexről...Ebből volt tegnap a vitánk mert ő sem beszélt soha.Érdekes......
2011. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

"az már régen rossz, ha pusztán csak a közös élmények és a szex az alapja bárminek is! rosszul gondolod"


Pedig ez az alapja. A szex olyan, mint egy mutató. Ha még működik, akkor van esély arra, hogy a válságokat is "átvészeljék". A közös élmények pedig meghatározóak, az együtt átélt dolgok során alakul ki a kötődés 2 ember között.

2011. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
A szex fontos, de nem ez tart össze két embert. Viszont ha ez nincs meg, akkor megértelek, amiért beadtad a válópert.
2011. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
En nem találkoztam még ilyen férfivel. Biztos pofán vágnám, ha ilyet mondana nekem. Jol tetted, hogy beadtad a vállopert, így nem teszed tonkre az életedet. Még ujra tudsz kezdeni mindent.
2011. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy krisnás lett?? VAgy valamilyen másik vallást esetleg nem vett fel?? Nincsenek új barátai, akik ilyen irányba elvihetik?
2011. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!