Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme van egy házassá...

Így mi értelme van egy házasságnak?

Figyelt kérdés
Két éve ismerjük egymást, fél éve házasodtunk össze. Az esküvőig nem is volt semmi baj. De utána, ahogy hazajöttünk a nászútról minden megváltozott. Azóta se egy csók, se egy ölelés, se szex. Mikor rákérdeztem, hogy mikor lesznek olyanok a dolgok, mint az esküvő előtt, akkor azt válaszolta, hogy soha. Ő ugyanis már alig várta, hogy összeházasodjunk és végre abbahagyhassa az olyan energia és időpazarló dolgokat, mint a szex. Szerinte a házasság pont arra jó, hogy többet nem kelljen ilyenekkel foglalkoznia. Miután közöltem vele, hogy én viszont semmiben sem változtam, és továbbra is ugyanolyan vágyaim vannak mint előtte az volt válasza, hogy milyen egy büdös r-banc vagyok, és jobban tenném, ha én sem pazarolnám tovább ilyenekre az időmet, és az energiámat. Szerintem viszont egy házasságot két dolog tart össze, 1. a közös élmények, persze nem kell mindent együtt csinálni, 2. a mindkét fél számára kielégítő szex, persze hajlandó vagyok a kompromisszumra, de egészen lemondani nem tudok róla. Ugyanis nem vagyok hajlandó senki kedvéért szenvedni. Ezek után talán nem meglepő, hogy mivel nem változott semmi, ma beadtam a válókeresetet. Szerintetek a két fent leírt dolog egy házasság alapja? Találkozott már valaki ilyen férfival, vagy csak nekem volt ekkora balszerencsém? 33/N 32/F
2011. nov. 24. 17:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hihetetlen, de így volt. Nemcsak hogy élvezte, hanem akarta is. Akkor is, ha nem volt hozzá kedvem. Gondolom, sejtette, hogy különben hozzá sem mentem volna. De csak azért siettette a házasságot, hogy minél kevesebb ideig kelljen élveznie. Mert ő akart mindenáron elvenni, én még vártam volna vele. Ő legszívesebben már egy hónap után elvett volna, hogy a többi élvezettől megszabaduljon. Szerintem azért élvezte, mert tudta, hogy az esküvő után már nem kell csinálnia. Legalábbis ő ügy képzelte, hogy majd én szépen elhiszem neki, hogy ezt más is így szokta, és majd elfogadom.
2011. nov. 24. 19:42
 32/51 anonim ***** válasza:
66%
Férfi esetében ilyenről még nem is hallottam.
2011. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
39%

Én ezt annyira nem értem!!! Mondd csak, hogyhogy nem volt NEKED annyi magadhoz való eszed, hogy kommunikálsz ezzel a fiúval, mielőtt összeházasodsz vele?!?!


Mi a párommal 1000szer átdiskuráltuk már, hogy hány gyereket szeretnénk, azt, hogy hogyan fogunk szeretkezni, ha már lesznek gyerekek, meg hogy miért fontos a szex, meg minden más. Miről beszélgettetek, ha nem arról, hogy hogy képzelitek el az életet?! A szexről, mindenről!


24L

2011. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez sajnos az én hibám. Engem úgy neveltek, hogy ilyenekről nem illik beszélni. És sajnos nem is nagyon beszéltem erről. Sem vele, sem mással, akivel előtte jártam. De már én is látom, hogy ez így nem megy. Csak nagyon nehéz túllépni azon, amit bele"vertek" az emberbe, na nem szó szerint.
2011. nov. 24. 20:20
 35/51 anonim ***** válasza:
63%
Tuti homár.
2011. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
88%

Azért lenne egy kérdésem.

Elélvezett ő egyáltalán szex közben? Úgy értem láttál valaha végterméket? Mert ha igen akkor mit nem élvezett benne? Max csak azt nem, hogy nő vagy.

2011. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
61%
Homokos tuti. Olyan nincs, hogy másfél évig érdekli a szex utána meg egyszerűen már nem áll fel neki. Ez képtelenség, hazudik. Vagy egy másik nője van de inkább homokos.
2011. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
15%
Te élvezted a szexet?? Vagy csak azt hitted..
2011. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
76%
Mindenesetre rászedett. Az ilyesmit már a kapcsolat komolyra fordulása előtt tisztázni kéne.
2011. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Azért kiszedhetnél belőle annyi pénzt, amennyit a háztartási alkalmazotton spórolt.
2011. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!