Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme van egy házassá...

Így mi értelme van egy házasságnak?

Figyelt kérdés
Két éve ismerjük egymást, fél éve házasodtunk össze. Az esküvőig nem is volt semmi baj. De utána, ahogy hazajöttünk a nászútról minden megváltozott. Azóta se egy csók, se egy ölelés, se szex. Mikor rákérdeztem, hogy mikor lesznek olyanok a dolgok, mint az esküvő előtt, akkor azt válaszolta, hogy soha. Ő ugyanis már alig várta, hogy összeházasodjunk és végre abbahagyhassa az olyan energia és időpazarló dolgokat, mint a szex. Szerinte a házasság pont arra jó, hogy többet nem kelljen ilyenekkel foglalkoznia. Miután közöltem vele, hogy én viszont semmiben sem változtam, és továbbra is ugyanolyan vágyaim vannak mint előtte az volt válasza, hogy milyen egy büdös r-banc vagyok, és jobban tenném, ha én sem pazarolnám tovább ilyenekre az időmet, és az energiámat. Szerintem viszont egy házasságot két dolog tart össze, 1. a közös élmények, persze nem kell mindent együtt csinálni, 2. a mindkét fél számára kielégítő szex, persze hajlandó vagyok a kompromisszumra, de egészen lemondani nem tudok róla. Ugyanis nem vagyok hajlandó senki kedvéért szenvedni. Ezek után talán nem meglepő, hogy mivel nem változott semmi, ma beadtam a válókeresetet. Szerintetek a két fent leírt dolog egy házasság alapja? Találkozott már valaki ilyen férfival, vagy csak nekem volt ekkora balszerencsém? 33/N 32/F
2011. nov. 24. 17:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%

Mindezt nem tudta volna közölni, még azelőtt, hogy összeházasodtatok? Szerény véleményem szerint ugyan csak a jó szexre nem lehet kapcsolatot alapozni, de ettől függetlenül feltétlenül szükség van, minkét fél részéről. A férjeddel viszont valami nagy gáz lehet.

33/F

2011. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Elég megdöbbentő a férjed.

Igen, igazad van a házasság alapjai ezek is lehetnek, de nekem mondjuk fontosabb a közös értékrend (abban gyakorlatilag minden benne van) és a közös célok.

Nálatok viszont ezek pont hogy ütötték egymást, szerintem nem meglepő, ha a válás mellett döntöttél.


Döbbenet, hogy 1,5 év alatt ennyire mást mutatott, hogy nem ismerted ki őt, bár ha a házasság volt a célja, fenntartotta a látszatot.


Hogy fogadta a válás elindítását?

2011. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
72%
ohhhhhhhhhhhhhh. ez a pasi beteg???most őszintén. akkor ezek szerint eddig megjátszotta magát. de akkor mit akar tőled? akart egy feleséget, hogy legyen neki? ha tényleg ilyet mondott vagy valami tudatzavara van vagy csak simán egy idióta ..már bocs. mi másfél éve vagyunk házasok de semmi nem változott azóta, sőt. sezrelmünk egyre mélyül. aki igy áll hozzá a házassághoz meg eleve egy kapcsolathoz, az már régen rossz.
2011. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez a férfi (aki sose volt az) nagyon beteg. De minek kellett neki feleség? Hogy az általa energia és időigényes házimunkát megcsinálja valaki más helyette? :D
2011. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet, hogy a szexuális beállitottságával van gond és te csal álcának kellettél...hülyén hangzik tudom...de akkor is... jobb ötletem nincs.
2011. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Így tényleg semmi értelme egy házasságnak. Szerintem is elengedhetetlen a kielégítő szexuális élet egy kapcsolatban, aki az ellenkezőjét mondja, az hazudik. Ideig, óráig működhet a dolog anélkül is, de sokáig nem. Komolyan mondom, nem értem a férjedet. A házasság előtt tényleg minden rendben volt köztetek szexuális téren?
2011. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Ljudennek igen, arra kellett neki a feleség. Ezt elfelejtettem írni. Előtte tényleg minden rendben volt, meg tudta magát játszani, mert nem tűnt fel semmi.
2011. nov. 24. 17:20
 8/51 A kérdező kommentje:
Elsőnek Igazad van, az egyforma értékrend is fontos. Na itt az sem működött.
2011. nov. 24. 17:21
 9/51 anonim ***** válasza:
84%
huh, gáz ez a pasi. Ilyet még nem hallottam. Nincs más nője?
2011. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Kérdezte valaki, hogy mit szólt a váláshoz. Hát ezt: "Most kereshetek valaki mást, aki majd kiszolgál. Megint tölthetem a drága időmet szexeléssel! És erről te tehetsz!"

Most komolyan normális az ilyen férfi? De nem baj, én már szabadulok tőle, csak előre sajnálom a következő áldozatát.

2011. nov. 24. 17:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!