Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt mire véljem? "Kinyomo...

Most ezt mire véljem? "Kinyomozzam"?

Figyelt kérdés

Tegnap felköszöntöttem az "anyósomat", születésnapja volt. Csak telefonon tudtam hívni, mivel 250 km-re van tőlem. Nekem múlt héten volt a szülinapom, ő nem hívott fel, gondoltam elfelejtette. Felhívtam, boldog szülinapot kívántam sok szeretettel, nagy vidáman. Erre teljesen érzelem mentesen, teljesen ridegen annyit mondott "Neked is". Hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Megkérdeztem, hogy van? annyit mondott: jól. Ezek után nem volt miről beszélni leraktam, persze köszöntem meg minden.

Nem értem mi történhetett. NAgyon rosszul esett...


2011. nov. 18. 22:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szerintem nincs baja a korával...
2011. nov. 18. 22:45
 12/15 anonim ***** válasza:

mindenképpen meg kellene kérdezned, mi baj, mert a héten már kiírtál egy kérdést, hogy ő nem köszöntött fel téged, ez a két dolog így együttvéve már sejtet valamit

a legjobbakat kívánom neked!

2011. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
valóban :-S
2011. nov. 18. 22:52
 14/15 anonim ***** válasza:

xD te komolyan ezen kiakadtál? :D lol

elhiszem, hogy rosszul esett, de két kérdést azért már nem ér meg.

az én anyósjelöltem a vezetéknevemet nem tudja, nem hogy a születésnapomat. :D pedig napi kapcsolatban vagyunk 9 hónapja. :D:D á mindegy is.

2011. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azért "akadtam ki", mert ő életében nem beszélt így velem, most meg mintha azt mondtam volna "fordulj fel". Ridegen, hidegen, nem is szólt jóformán semmit...

Én pedig tuti nem ártottam neki, nem is voltam otthon, már egy hónapja...:-S

2011. nov. 19. 05:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!