Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt mire véljem? "Kinyomo...

Most ezt mire véljem? "Kinyomozzam"?

Figyelt kérdés

Tegnap felköszöntöttem az "anyósomat", születésnapja volt. Csak telefonon tudtam hívni, mivel 250 km-re van tőlem. Nekem múlt héten volt a szülinapom, ő nem hívott fel, gondoltam elfelejtette. Felhívtam, boldog szülinapot kívántam sok szeretettel, nagy vidáman. Erre teljesen érzelem mentesen, teljesen ridegen annyit mondott "Neked is". Hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Megkérdeztem, hogy van? annyit mondott: jól. Ezek után nem volt miről beszélni leraktam, persze köszöntem meg minden.

Nem értem mi történhetett. NAgyon rosszul esett...


2011. nov. 18. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt honnan tudhatnánk? Nem simerünk se téged, es az anyósodat, se a viszonyotokat egymáshoz, elöfordulhat, hoyg esetleg valami elötte felbosszantotta, megbetegedett és rosszulérezet magát, meghetragudott rád, stb.

A legyszerübb ha vagy megkérdezed töle holnap, vagy megkérdezed a barátodat, vagy nem foglalkozol vele, amig nem találkoztok.

2011. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
eddig is iylen volt?az megmagyarázná.
2011. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem, pont ez az, hogy eddig egy fűszálat se tett keresztbe nekem...nekünk...

Mindig mindent úgy csinált, hogy nekünk jó legyen. Soha nem volt rossz a viszonyunk, soha nem bántottam meg.

Rosszul esett a mai viselkedése, mert nagy szeretettel hívtam fel:-S

2011. nov. 18. 22:13
 4/15 A kérdező kommentje:
* tegnapi
2011. nov. 18. 22:22
 5/15 anonim ***** válasza:

Akármi miatt lehet rosszkedve. Lehet, hogy valami rossz hírt kapott, nyomasztja valami.

Egyáltalán nem biztos, hogy hozzád van köze.


Ez jellegzetesen az a viselkedés, amikor valaki magába fordul és nem szívesen kommunikál, mert máson jár az agya.

2011. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De akkor is :-S

Akkor inkább ne vette volna fel. Nagyon zavar...nagyon rosszul esik...:(

2011. nov. 18. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat, hogy mi baja az anyjának. Ő biztos tudja
2011. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, ő sincs honnan tudja, nincs otthon.
2011. nov. 18. 22:44
 9/15 anonim válasza:

Lehet h az bántja, h egy évvel megint öregebb lett...Ismertem olyat aki teljesen magába fordult mikor 30! éves lett...és gondolom a te anyósod kicsit idősebb:)

Ja és az én anyukám (57)is nehezen viseli, de ő legalább poénként kezeli:)

2011. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4,5 év alatt sosem volt ilyen...:-S
2011. nov. 18. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!