Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem?

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
Tegnap egy levél várt a postaládámban, láttam, hogy a lányoméktól. Egy értesítő volt, születésről. Már pár éve nem tartjuk a kapcsolatot, nem érettük meg egymást, ők sem engem, én sem őket, így nem beszélünk. Igaz, hallottam olyan pletykát, hogy baba lesz náluk, de mivel nem szóltak, gondoltam, nem is igaz. Mivel ők nem kerestek, én sem kérdeztem rá. Most pedig itt ez a levél, gondoltam, akkor most szent a béke, felhívtam őket, hogy gratuláljak. Megköszönték, majd hallgattunk a telefonban, és elköszöntünk. Nemsoká újra hívtam, hogy akkor mikor mehetnék megnézni, udvariasan, igaz, mégis leráztak azzal, hogy ők nem szeretnék feleleveníteni a kapcsolatot, a levelet azért küldték, hogy tudjak róla, mert nem akartak bunkók lenni, de semmi többet nem akarnak, mert félnek attól, hogy megint nagy balhék lesznek, nekik pedig azóta van nyugalmuk, hogy nem találkozunk. (tényleg voltak, elismerem, nem tudok velük dűlőre jutni). Akkor most hagyjam, vagy csak próbára akarnak tenni? Nem tudom, mit tegyek, de kicsit fáj, hogy van is, és még sincs unokám. Ha nem látnak szívesen, nem akarok odamenni kuncsorogni, az nem szép dolog. Mit tennétek a helyemben?
2011. nov. 12. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nekem nagyon fajna ha nem láthatnám a kicsit ugyanis az nemtehet semmirol
2011. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon elrontottál. Én tiszteletben tartanám a választásukat.
2011. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor vedd fel a kapcsolatot, és akkor se erőltesd, ha végre meg tudod állni, hogy ne veszekedjetek, hagyd, hogy éljenek úgy, ahogy akarnak, még ha nem is helyeslik. Ha erre képtelen vagy, akkor hagyd, mert még tovább rontod a helyzetet.
2011. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...helyesled (javítás)
2011. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég szemét ódon viselkedhettél, ha nem akarják a látogatást. Őszintén mit tettél a lányod vagy a párja ellen? Tényleg nézz mélyen magadba, és esetleg rájössz, hogy lehet nekik van igazuk. VAGY te nem tettél semmi rosszat, és a lányod simán nem kedvel. Ez esetben sajnálom, ami veled történt :(
2011. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!