A nők egy részének miért kizáró ok, ha a párjuknak már van gyereke?
A férjemnek is van gyerek az előző házasságából és soha nem merült fel bennem, hogy gond lenne.
Férfiak részéről egy fokkal jobban megértem, mert a gyerekek többnyire az anyánál maradnak és így egy háztartásba kerül a gyerekkel, heti hét nap, napi 24 órában.
Viszont ha egy férfinek van gyereke, az rendszerint nem vele él, hanem látogatja, találkoznak (gyerek korától és a láthatási megállapodástól függően).
Egy szóval, érdekelne, hogy ez miért lehet gond, hiszen ebben a cipőben járok, mégsem jöttem még rá...
A nők különbözőek, van, akinél valami kizáró ok, ami másnál nem (legyen ez akármi, gyerek, válás, dohányzás, kutyatartás, akármilyen hobbi, stb.) Így kerek a világ, hogy sokfélék vagyunk :) A 10:50-essel annyiban értek egyet, hogy én is szeretném, ha az első gyermek születése mindkettőnknek az első ilyen élmény lenne (más kérdés, hogy ő oltári tapló módon fogalmazta meg). Ha már nekem is lenne gyerekem, akkor már nyitottabb lennék a gyermekes férfiak felé.
Egyébként érdekes ez a mondatod: „Férfiak részéről egy fokkal jobban megértem, mert a gyerekek többnyire az anyánál maradnak és így egy háztartásba kerül a gyerekkel, heti hét nap, napi 24 órában.” Én pont ezt nem értem meg, mert ha én elfogadnék egy férfit a gyerekével együtt, akkor igenis igényelném, hogy a gyereke velem éljen, mert onnantól az én gyermekemnek is tekintem, és nem akarok kettészakított családot (pláne azzal a bónusszal nem, hogy a gyerek miatt hetente találkozgat az exszel). Tehát inkább jönne szóba egy özvegy férfi, vagy olyan elvált férfi, akinek a felesége alkalmatlan volt a gyereknevelésre, mint egy vasárnapi apuka.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!