Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelenthetem az exbarátnőm...

Feljelenthetem az exbarátnőm apját?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel amióta szakítottam SMS-ben, az apja folyamatosan zaklat telefonon és e-mailen keresztül.

Elég durva dolgokat szokott mondani.


2011. nov. 15. 17:38
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
15%

Változtasd meg a számodat és hozz létre egy új e- mail címet. Addig amíg a változtatás nem történik meg ne reagálj az apja hívásaira illetve a levelekre.

Nem érdemes ezért feljelentést tenni. Ha tudja a címedet és elkezdi mondani a magáét a házad előtt akkor hívd ki a rendőröket. Ha megver akkor jelentsd fel!

Ilyenkor a szakítás benne van a pakliban. Szerintem még fiatal vagy, előtedd az élet és gondolom teljesértékű életet szeretnél élni egy teljes értékű nővel.

Szülei nem kényszeríthetnek rá semmire, ezt a volt barátnődnek és a szüleinek meg kell érteniük!

A volt barátnőd további élete gyakorlatilag nulla, viszont a te életedet senki ne nullázza le.

SMS- ben szakítottál vele talán jobb mintha személyesen mondtad volna el. Személyes közléssel nagyobb negatív hatást gyakorolsz rá.

2011. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
90%

Szánalmas és gyáva alak vagy kérdező!

Nem mertél odaállni a lány elé és azt mondani neki,ohgyí képtelen vagy elvisleni ezt a helyzetet.Hogy mint barát mellette állsz. De képtelen vagy elvisleni a helyzetett.Közben jössz ezzel a csajom kinézete dumával és megcslaod.

rtényleg kívánom,ohgy egyszer sérüljön meg az a szép pofikád és legyen torz a moylood. S mondja azt a baréátnőd SMS-ben vége, mert nem vagy elég macso.

2011. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
14%
ma 19.33 igaza van.
2011. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam végig a válaszokat csak beleolvastam úgyhogy lehet hogy valaki már írta.


Ha tényleg szeretted volna nem hagytad volna ott...megértem a dühös apukát. Egy ilyen dolognak nem lenne szabad a szerelem útjába állni. Jobb is a lánynak, hogy nem vagytok együtt. Ennyit rólad.

2011. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi idősek vagytok?
2011. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
32%

Mit akar az apja Tőled? Hogy továbbra is járj a lányával, hazudj Neki és reményt kelts benne?

Ez a lánnyal szemben is szemétség lenne és saját magaddal szemben is. Sajnos az életben történnek tragédiák.

Valószínűleg nem szeretted szerelemmel a lányt, de Ő sem Téged, mert akkor nem kívánná, hogy feláldozd magad.

Mindketten a saját érdekeiteket nézitek és nem a másikét.

Ez nem szerelem és nem csodálkozom, hogy szakítottál.

A módja viszont kívánnivalót hagy maga után.

Ha az apja továbbra is zaklat és írásban fenyeget esetleg azzal, hogy az életedre tör, akkor jelentsd fel és mondd meg neki, hogy megtetted.

2011. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
87%
Kérj szépen bocsánatot a görény viselkedésedért, de nem sms-ben, és valószínűleg békén hagy. Nézz végig egy sírást, túl fogod élni.
2011. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
87%

Baromi szemét módon viselkedsz. Szegény családnak már elég baja van így is. Én simán el tudom képzelni, hogy a lány öngyilkos akar lenni, hiszen még fiatal, de nem lehet "normális" élete, hiszen az elvileg szerető odaadó barátja is lelépett mellőle, más miért maradna vele. Az apa kétségbeesetten igyekszik helyrehozni a lány életét, és valószínűleg bármit megtenne, hogy te visszamenj a lányhoz. Pont egy feljelentés hiányzik még nekik..


Ha nem szeretted, megértem, hogy szakítottál, de személyesen kellett volna, hogy lássa a lány, hogy te is szarul érzed magad miatta. Amúgy meg ne legyél olyannal akit nem szeretsz. Legalább annyit megtehettél volna, hogy aztmondod, hogy még a balesete előtt beleszerettél egy lányba, és készült megmondani, de akkor megtörtént a baleset, és olyankor nem akartad egyedül hagyni.


Azt sem értem, hogy lehet, hogy nem kívánod szexuálisan, hiszen az arca torzult egy kicsit, a teste ha fekszik az ágyon ugyanolyan, sötétben pedig nem is látszik semmi a másikból. Te csak olyan lánnyal fekszel le, akinek mindene tökéletes?

Nagyon szemét indok erre fogni azt, hogy gyáva vagy, de főleg arra, hogy nem tudsz büszke lenni rá! Hát miezmár?? Én baromi büszke lennék, hogy képes nap mint nap felkelni ezek után, és még emberek közé is megy! Baromi felszínes vagy, ha az zavar, hogy mások nem csorgatják a nyálukat a barátnődért.


Istenem, nem tudom hogy kifejezni, hogy mennyire gusztustalan a viselkedésed!

2011. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem vagy semmi kérdező.
2011. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
75%

kérdésedre válaszolva :Igen


Egyébként megy egy gerinctelen gyáva alka vagy,aki képtelen felvallani azt,hogy valamit nem képes elviselni. Ezért zaklatnak.

2011. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!