Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelenthetem az exbarátnőm...

Feljelenthetem az exbarátnőm apját?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel amióta szakítottam SMS-ben, az apja folyamatosan zaklat telefonon és e-mailen keresztül.

Elég durva dolgokat szokott mondani.


2011. nov. 15. 17:38
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
92%

Ha a barátommal történne ilyesmi, inkább vágjam le kezem-lábam, minthogy elhagyjam. Egy kapcsolat nem csak abból áll, hogy amíg minden szép és jó, meg amíg kívánatos a teste, addig együtt vagyok vele, ha meg megcsúnyul, megnyomorodik, vagy megereszkedik a bőre, akkor gyorsan lelépek. Ha erre képes voltál, akkor nem szeretted igazán azt a lányt.

Nem tudom, mit szólnál hozzá, ha veled történne így, a csaj meg kidobna, mint egy elhasználódott tárgyat...


Amúgy az apja helyében én is szét akarnám verni a fejedet. És még te akarod feljelenteni őt? Jópofa vagy.

2011. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan mi történt vele? Mi az, ami nem olyan rajta, minat eddig?
2011. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
A gerince megsérült ezért az egész testtartása furcsa, meg az arca is eltorzult.
2011. nov. 15. 18:12
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Krivánom neked ugyanazt mint te a barátnőddel csinálsz. Változz meg önhibádon kívül gyökeresen és hagynak el miatta.
2011. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 bánomisén ***** válasza:
100%

Kérdező, ha már szakítani akartál vele a balesete miatt, mert nem szeretted annyira, hogy így is vele maradj, azt még megértem.

Egyet nem értek: nem érdemelt az a lány semmi többet egy SMS-nél????? Nem érdemelte meg, hogy odamenj hozzá és szóban elmondd neki a mondókádat? Nem érdemelte meg, hogy a százmillió kérdésére, ami most felmerült benne, választ kapjon? Nem hiszem, hogy ne érdemelte volna meg.

Nem a szakítás miatt görényeztelek le, hanem a módja miatt. És fenntartom. És feljelentgetés helyett viseld el, hogy az apukája írogat és hívogat. A helyében elmennék hozzád és laposra taposnálak.

2011. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
89%

Jó nagy g*ci vagy b*szod!!!!

Soha életedben nem szeretted szegény lányt, csak villogni akartál vele, hogy milyen bomba csajod van. Most pedig, mikor a legnagyobb szüksége lenne rád, elhagyod, mert már nem tökéletes a teste. Azt hiszed te vagy a legjobb pasi a földön és csak tökéletes nőkkel jelenhetsz meg az utcán.

Te egy utolsó g*né vagy! Remélem egyszer nagyon-nagyot fogsz koppani...szerelmes leszel, kihasználnak és eldobnak!!! SZENVEDJ TE SZEMÉT!!!

2011. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Ne írjatok többet, nem érdekeltek.
2011. nov. 15. 18:22
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt a baleset? Mennyi ideig voltál mellette?

Egyébként gondolj bele, hogy az egész élete megváltozott, a teste, az arca.... 1 percre gondolj bele, ha te lennél az ő helyében... Jó, persze, nem kellett volna vele maradnod sajnálatból, senki sem várhatná el. Azért is kérdezem, mennyi ideig voltatok még a baleset után együtt?

2011. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
94%
Már csak az lenne a poén, ha kiderülne, hogy te okoztad a balesetet.
2011. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
93%

Ritka nagy csótány vagy hallod kedves kérdező... És még fel is jelentgetnéd őket zaklatásért.... No comment... Az én apám a lelket is kiverné belőled, már ha van neked olyan egyáltalán...


Azért ahhoz gratulálok, hogy ezek után is sikerül tükörbe nézned és nem köpöd szembe magad minden nap!

2011. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!